PostHeaderIcon 1-е акушерське відділення

PostHeaderIcon Акушерське відділення № 1

зав Акушерське відділення № 1

тел.  756-88-08, 756-88-06.

 

Пологові зали - тел. 756-88-01

 

 

 

 

 

 

 

 

Завідуюча :

Савельєва Олена Альбертівна

 

Перше акушерське відділення розгорнуте на 30  ліжок, займає 4-й та 5-й поверхи.


На 5-му поверсі – пологовий блок, де розташовані 8 пологових залів ( з них – 2 сімейного типу, останні – індивідуальні) та одна операційна для оперативних пологів.

В кожній пологовій залі є санвузол та душова кабінка ( теплий душ – чудовий знеболювальний засіб),холодильник, сучасний телевізор з цифровим зображенням,

де пацієнти мають змогу переглянути учбові програми, такі як: поведінка жінки та її партнера в пологах, грудне вигодовування, режим післяпологового періоду; ліжка- трансформери та кондиціонери.

В наявності два акушерських поста ( дві бригади: лікар, акушерка та молодша медсестра), кожні на 4 пологових зали. Пологи ведуться з обов’язковою участю неонатолога,

за необхідністю – неонатолога-анестезіолога та «дорослого» анестезіолога. Всі лікарі та акушерки мають вищу та першу категорію. Майже 70% пологів – це ускладнені  пологи.

.Всі пологи ведуть під монітор ним наглядом, за необхідністю проводиться УЗ дослідження.

Великий відсоток пологів – партнерські. У пологах використовуються сучасні технології, в пологових залах є м’ячі та «шведські» стінки, стільці для пологів.

Вільні позиції у пологах, неконтрольовані потуги, демедикалізація – застава зниження травматизму для матері та дитини. Пологові зали оздоблені консолями з подачею кисню, повітря, вакуума.

Сучасна німецька апаратура для проведення  первинної реанімації новонароджених – променеве тепло, електровідсмоктувачі, мішки Амбу з набором масок.

На цьому ж поверсі розташована сучасно обладнана операційна.

 


4-й поверх – це післяпологове відділення. Палати на одну породіллю та дитину з усіма зручностями, душовими кабінками, кондиціонерами, телевізорами та холодильниками.

На цьому поверсі знаходяться палати постнатального нагляду за недоношеними дітьми та дітьми з низькою масою тіла. Адекватний нагляд за недоношеними дітьми може

значно зменшити не тільки летальність в цій дуже вразливій групі, але й поліпшити якість подальшого життя маленьких пацієнтів.

Ці палати обладнані подачею кисню, вакуумом, краваткою з підігрівом німецької фірми WEYUER, лампами променевого тепла, електричними аспіраторами цієї ж фірми; у кожній палаті проводиться

пульсоксіметріяпульсоксіметрами фірми LUCON( Корея).


Все це дозволяє знаходитись матерям з дітьми на сумісному перебуванні.

Материнський догляд і турбота іноді важливіші найдорожчих ліків.

Професіоналізм , увага, доброта та турбота – візитна картка нашого відділення.

 
Головна 1-е акушерське відділення