PostHeaderIcon 14 червня - Всесвітній день донора крові

У 2018 році основний девіз Всесвітнього Дня донора крові

“ПОДУМАЙ ПРО ІНШИХ. ЗДАЙ КРОВ. ПОДІЛИСЯ ЖИТТЯМ”

Всесвітній День донора крові - досить нове свято, яке відзначає багато країн. Воно було засновано під егідою ООН в травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві. Наразі його святкують 14 червня. Саме цього дня в 1868 році австрійський лікар Карл Ландштейнер відкрив групи крові людини. Ініціювали проведення цього свята чотири міжнародні організації, які займаються пропагандою добровільного донорства: Всесвітня організація охорони здоров'я, Міжнародна федерація Червоного Хреста, Федерація організацій донорів крові й Товариство з переливання крові.

Це свято - ще один шанс міжнародної спільноти закликати людей до відповідальності одне перед одним і надання посильної допомоги тим, хто її потребує.

Для акушерсько-гінекологічного стаціонару, яким ми є, проблема лікування кровотеч залишається однією з найбільш актуальною. Не дивлячись на заходи по профілактики, акушерські кровотечі продовжують займати одне з перших місць в структурі причин материнської смертності. Важка кровотеча під час вагітності, пологів або в післяпологовому періоді може привести до смерті здорової жінки, якщо їй не буде надана своєчасна допомога. Не можна уявити роботу акушерсько-гінекологічного стаціонару без запасу компонентів і препаратів крові. Переливання крові є одним з ключових заходів невідкладної допомоги, що рятують життя жінки і дитини.

20.06.2018г, з 09.00 годин, КЗ «ДОПЦС ДОС» спільно з КЗ «ДОСПК» проводитиме виїзний День донора для безоплатної здачі крові. Ми приглашаемо всіх бажаючих і небайдужих взяти участь в цьому заході. Просимо прийти за адресою: М. Дніпро. Вул. Космічна, 17, КЗ “ ДОПЦС” ДОР”, гінекологічний корпус, 4 поверх. Для здачі крові необхідно мати при собі паспорт та копію ІК.

Що необхідно знати, аби стати донором та врятувати життя людей? Донорами не можуть бути особи — носії ВІЛ-інфекції, сифілісу, вірусних гепатитів, туберкульозу, хворі на гіпертонічну хворобу ІІ-ІІІ ступеню, ішемічну хворобу серця, атеросклероз, онкозахворювання, захворювання крові. Крім медичних показань до донорства не допускаються особи, які перебувають на обліку в наркологічному, шкірно-венерологічному і туберкульозному диспансерах.

  Більшість людей можуть здавати кров, якщо вони:

 • Почуваються добре та мають бажання допомогти хворій людині.
 • Не мають протипоказань до донорства.
 • Віком від 18 до 60 років.
 • Вагою від 50 кг.
 • Мають паспорт громадянина України.

Готуючись до дачі крові, необхідно дотримуватись таких правил:

Напередодні, ввечері, необхідно повечеряти, при цьому не можна вживати жирну, молочну їжу та напої, які містять алкоголь.

У день дачі крові бажано відпочити, легко поснідати та не планувати на цей день серйозних справ, інтенсивне фізичне навантаження, прийом алкоголю. Не бажано в цей день управляти транспортними засобами через емоційне збудження, яке буває, як правило, у всіх.

За 2 години до та 2 години після дачі крові палити небезпечно і для Вас, і для того, кому попаде Ваша кров.

  Що робити перед здачею крові:

 • намагайтесь регулярно і збалансовано харчуватися, напередодні здачі дотримуйтесь спеціальної дієти;
 • вживайте побільше рідини;
 • відмовтесь від вживання алкоголю за 48 годин до процедури;
 • утримайтеся від вживання аспірину, анальгіну і ліків, що містять аспірин і анальгетики, за 72 години до процедури;
 • за можливості, не паліть за годину до процедури;
 • обов’язково виспіться, відпочиньте.

  Як харчуватися перед здачею крові:

 • напередодні відмовтесь від жирного, смаженого, гострого, копченого, молочних продуктів, яєць
 • рекомендується солодкий чай, узвар, хліб, сухарі, сушки, відварні крупи, макарони на воді без масла, соки, морси, компоти, мінеральна вода, овочі, фрукти (крім бананів)

Дотримання цих вимог особливо важливе, якщо ви здаєте тромбоцити або плазму. Не виконання цих порад може зашкодити якіснопровести сепарацію Вашої крові (відділення необхідних компонентів) і зробить неможливою здачу.

  Під час здавання крові:

 • Дайте знати в будь-якому випадку, якщо Ви почуваєте себе недобре
 • Обов’язково повідомляйте лікаря про можливі ускладнення під час здавання

  Після здавання крові:

 • Відпочиньте протягом 10 хвилин
 • З’їжте легку їжу та випийте солодкий чай
 • Якщо ви недобре почуваєтеся, повідомте персонал
 • Протягом 2-3 годин не піднімайте нічого важкого рукою, з якою брали кров
 • Краще уникати інтенсивних фізичних навантажень протягом наступних 12 годин
 • Алкогольні напої краще не приймати раніше ніж через 8 годин
 • Прагніть часто та регулярно харчуватися протягом двох діб
 • Вживайте підвищену кількість рідини протягом двох діб
 • Приходьте ще раз здати кров через відновний термін

Колектив КЗ “ ДОПЦС” ДОР” заздалегідь дякує всім, хто бажає стати донором. Велике спасибі за ваше добре серце, за чуйність! Ви даруєте і продовжуєте життя хворим.


 

PostHeaderIcon Вакантні посади

Станом на 05.06.18 потрiбнi наступнi працiвники:

Сестра медична - 10 чол.

Акушерка - 5 чол. 

PostHeaderIcon Місячник з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюваннями на туберкульоз

З 19 березня по 13 квітня у лікувально – профілактичних закладах області проводиться Місячник з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюваннями на туберкульоз.

Шановні мешканці області та міста Дніпро! Пам’ятайте, що туберкульоз це важке та заразне захворювання. Будьте уважні до свого здоров’я!

Для запобігання цієї хвороби необхідно:

 • проводити щеплення протитуберкульозної вакцини дітям за планом;
 • проходити щорічно рентгенологічне обстеження легень;
 • треба негайно звертатися до лікаря, якщо спостерігаються такі скарги:

а) кашель понад 2 тижні;

б) біль у грудній клітини, що пов’язана з диханням;

в) кровохаркання, легенева кровотеча;

г) підвищення температури тіла;

д) схуднення, втрата апетиту, підвищена пітливість;

е) слабкість.

Треба мати насторожу до категорії населення з підвищеним ризиком захворювання на туберкульоз:

 • особи без визначеного місця проживання;
 • алкоголіки, наркомани, безробітні;
 • особи, які перебувають або звільнюються з пенітенціарних установ;
 • пацієнти з професійними захворюваннями легень;
 • хворі на цукровий діабет;
 • хворі, які постійно приймають системні глюкокортикоїди;
 • ВІЛ – інфіковані;
 • рентген – позитивні.

Бажаємо Вам здоров’я!


 

PostHeaderIcon КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром ДОР»: на шляху до європейських стандартів медичних послуг

Планування сім'ї-це допомога подружнім та партнерським парам, окремим особам в досягненні репродуктивних результатів: народити бажаних дітей, регулювати перерви між вагітностями, контролювати вибір часу народження дитини залежно від віку батьків та інших чинників, визначати кількість дітей в сім'ї, запобігати непланованій вагітності.

Комплекс заходів з планування сім'ї також включає:

інтеграцію планування сім'ї до первинної медико-санітарної допомоги, послуг з репродуктивного здоров'я, профілактики та лікування раку шийки матки та раку молочної залози, інфекцій, що передаються статевим шляхом, профілактика та лікування захворювань репродуктивної системи у чоловіків, дітей (хлопців та дівчат).

Обласний центр планування сім’ї КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром  ДОР» в одночас з консультативно-лікувальною роботою надає організаційно-методичну допомогу медичним працівникам на першому та другому рівнях надання медичної допомоги.

На виконання наказу Міністерства охорони здоров'я України, Національної академії медичних наук України 29.11.2013 N 1030/102  «Про удосконалення системи планування сім’ї та охорони репродуктивного здоров’я в Україні»  та з метою координації роботи кабінетів планування сім'ї міст та районів області, відпрацювання маршруту пацієнтів щодо надання допомоги з питань планування сім'ї та охорони репродуктивного здоров'я відповідно до рівнів надання медичної допомоги, КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром  ДОР» (головний лікар - Заслужений лікар України, канд. мед. наук Л.І. Падалко), обласний центр планування сім’ї (завідувач - канд. мед. наук О.І. Мальцева)  ініціювали проведення виїздів фахівців-консультантів  обласного центру планування сім’ї  у ЛПЗ Дніпропетровської області.

Ініциатива отримала підтримку нашого керівництва – директора департаменту  охорони здоров'я ДОДА Н.Ю.Будяк, начальника відділу Н.О.Шмалько, головного спеціаліста К.В. Каїри.

27.01.2017 року вийшов наказ ДОЗ №113/0/197-17 «Про проведення консультативних виїздів з метою удосконалення роботи з питань планування сім'ї у Дніпропетровський області», згідно до якого фахівцями Дніпропетровського обласного центру планування сім’ї у 2017 році проведено 10 виїздів у міста та райони Дніпропетровської області (20 лікувальних закладів).

Кожний виїзд супроводжувався консультуванням хворих, проведенням медично-інформаційної роботи з лікарями загальної практики - сімейної медицини, щодо:

 • формування реєстру жінок з екстрагенітальною патологією, яким протипоказана вагітність (згідно наказу МОЗ № 1030/102), забезпечення їх контрацептивами та відпрацювання маршруту пацієнтів;
 • формування груп диспансерного нагляду «невиношування вагітності», «жіноче безпліддя», «чоловіче безпліддя» та відпрацювання маршруту пацієнтів;
 • формування груп диспансерного нагляду за хлопцями з порушенням статевого розвитку та запальними захворюваннями, та відпрацювання маршруту пацієнтів;
 • формування груп диспансерного нагляду за дівчатами з порушенням статевого розвитку та запальними захворюваннями, та відпрацювання маршруту пацієнтів;
 • можливість направлення пар з безпліддям на ЕКЗ за бюджетні кошти та відпрацювання формування реєстру таких пар та маршруту пацієнтів.

В усіх регіонах, куди відбулися виїзди, були скореговані та перероблені реєстри жінок, яким протипоказана вагітність (в електронному вигляді надані позаштатному спеціалісту з планування сім'ї).

На жаль, в усіх лікувальних закладах І та ІІ рівнів відсутні дитячі гінекологи, дитячі урологи, сексопатологи що робить виїзди фахівців обласного центру планування сім'ї  особливо необхідними та, у 2018 році, на виконання наказу ДОЗ ДОДА від 22.01.2018 р. №109/0/197-18 (додається) «Про проведення консультативних виїздів з метою удосконалення роботи  з питань планування сім'ї у Дніпропетровський області» виїзди бригади фахівців консультантів обласного Центру планування сім’ї  продовжуються.

Але, взаємодія з іншими закладами охорони здоров'я, розробка питань удосконалення діяльності служби планування сім'ї, адаптація та впровадження міжнародного досвіду, а також рекомендацій ВООЗ з питань планування сім'ї, підвищення кваліфікації лікарів різних спеціальностей з питань планування сім'ї, координація діяльності служби планування сім'ї у регіоні потребують все більш сучасних методів спілкування, з можливістю залучення дистанційно та одночасно колег з всіх регіонів.

І така можливість нашому закладу була надана!

11 квітня 2016 р., в рамках реалізації проекту голови обласної ради Гліба Олександровича Пригунова, «На шляху до європейських стандартів медичних послуг»,  в КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром»ДОР» відкрито кабінет телемедицини.

На протязі останніх двох років,  за допомогою телемедицини фахівці обласного Перинатального центру мають можливість консультувати колег та пацієнтів з всіх регіонів Дніпропетровської області щодо надання медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв’язку у вигляді, наприклад, обміну електронними повідомленнями, on line- консультуванням,  для лікарів   первинної та вторинної ланки надання медичної допомоги з усієї Дніпропетровської області.

Застосування телемедичної мережі регламентовано наказом МОЗ України  №  681  від  19.10.2015 р.  «Порядок   організації   медичної   допомоги              на первинному, вторинному (спеціалізованому), третинному (високоспеціалізованому) рівнях із застосуванням телемедицини».

Ми знову отримали можливість ініціювати нову форму роботи - запровадження інтернет-ресурсу для комунікації з міськими центрами планування сім'ї, надання сучасної медичної інформації з питань планування сім'ї, функціонування механізму забезпечення населення безоплатними контрацептивами, використання он-лайн програм для підвищення рівня знань медичних працівників з планування сім'ї та репродуктивного здоров'я, розробки інформаційно-комунікативних матеріалів з планування сім'ї та репродуктивного здоров'я для розміщення в соціальних мережах.

І ця ініціатива КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром  ДОР» також отримала підтримку обласного керівництва, та з 2018 року згідно наказу Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації № 202/0/197-18 від 2 лютого 2018 р. «Про проведення навчальних телеконференцій для лікарів-акушерів-гінекологів, лікарів загальної практики – сімейних лікарів» започатковано проведення  щомісячних он-лайн конференцій з питань планування сім’ї для медичних працівників закладів охорони здоров’я Дніпропетровської області.

Трансляції доповідей за допомогою телемедійних технологій для закладів охорони здоров’я Дніпропетровської області відбуваються з конференц-залу Комунального закладу «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром» ДОР»

Заплановано проведення 10 конференцій для лікарів загальної практики та акушерів-гінекологів ЛПЗ області (план конференцій додається). Наукову підтримку з підвищення кваліфікації лікарів різних спеціальностей з питань планування сім’ї під час он-лайн конференцій здійснюють завідувач кафедрою акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДМА, професор, доктор мед. наук Ю.О. Дубоссарска та Заслужений діяч науки та техніки України, професор, доктор мед. наук З.М. Дубоссарска.

14.02.2018 року згідно плану відбулась перша конференція. Попередньо співробітниками обласного перинатального центру була проведена велика організаційно-технічна робота: створення умов для трансляції, пробні підключення,  неодноразові  телефонні та електронні повідомлення колегам…

Зусілля  дали результат – 67 закладів охорони здоров'я нашої області мали змогу підключення та отримання інформації:

 • професор З.М. Дубоссарська висвітлила питання застосування фолатів для профілактики вроджених вад розвитку плода та покращення репродуктивного здоров’я і якості життя жінок;
 • завідувач обласного Центра планування сім’ї, к.м.н. О.І.Мальцева мала доповідь за темою «Прегравідарна підготовка – запорука нормальної течії вагітності та пологів»;

дитячий гінеколог КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром  ДОР» Т.Я. Турович, поза планом, зробила доповідь «Анатомо-фізіологічні особливості дитячого віку», враховуючи кількість дистанційно-присутніх колег – сімейних лікарів.

Друга конференція відбулась 14.03.2018 року.

Завідувачка кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО, професор Ю.О. Дубоссарська, як співавтор, ознайомила лікарів з Резолюцією Експертної ради  «Оптимізація служби планування сім’ї в Україні в реалізації сучасної стратегії збереження здоров’я жінки» від 24 лютого 2017 р., яка доповнює існуючи нормативні документи.

Завідувач обласного Центра планування сім’ї,  к.м.н. О.І.Мальцева, детально зупинилась на  нормативно-правових аспектах планування сім’ї: накази МОЗ України № 59 від 21.01.2014 р. «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги з питань плануванні сім'ї»,  №1030/102 від 29.11.2013 р. «Про удосконалення системи планування сім'ї та охорони репродуктивного здоров'я в Україні»;  № 480 від 20.12.2002 «Про перелік видів добровільного медичного обстеження осіб, які подали заяву про реєстрацію шлюбу»  (перелік додається); формування реєстрів жінок з екстрагенітальною патологією, яким протипоказана вагітність.

Щодо основних завдань та методів роботи кабінетів телемедицини в Дніпропетровській області, мала доповідь завідувач консультативно-діагностичним відділенням КЗ «ДОПЦ зі стаціонаром»ДОР» О.В.Заяць, та нагадала усім учасникам конференції, які знаходились на зв’язку ,  що       за консультативною допомогою до Перинатального центру можна звертатись до лікарів наступних спеціальностей: акушери-гінекологи, гінекологи-ендокрінологи, лікарі з УЗД, неонатологи (в т.ч. неонатологи –реаніматологи), анестезіологи-реаніматологи; лікарі суміжних спеціальностей: ендокринолог, генетик, стоматолог, терапевт, дерматовенеролог, сексопатолог, андролог, лікар-уролог дитячого віку, гінекологи дитячого та підліткового віку, лікар спеціалізованого прийому з патології шийки матки та не виношування вагітності, фізіотерапевт.  Також завжди в  консультуванні за допомогою телемедицини беруть участь фахівці кафедри акушерства, гінекології та перинатології ДЗ «ДМА»МОЗ України», яка розташована на базі КЗ «ДОПЦС»ДОР».

Під час другої конференції до нашої трансляції підключилися 96 закладів охорони здоров'я Дніпропетровської області!

Ми чекаємо на Вас, колеги, 11 квітня 2018 року о 10-00, та щиро дякуємо за такий великий професійний інтерес до  питань планування сім’ї та бажання  безперервно навчатися!

Головний лікар КЗ «ДОПЦ зі стаціонаром» ДОР»

Л.І. Падалко.


 

ПЕРЕЛІК

видів добровільного медичного обстеження осіб, які подали заяву про реєстрацію шлюбу

 

Добровільне медичне обстеження осіб, які подали заяву про реєстрацію шлюбу, передбачає:

I. Консультації лікарів

1. Лікаря-терапевта або лікаря загальної практики - сімейного лікаря.

2. Лікаря-акушера-гінеколога.

3. Лікаря-уролога.

4. Лікаря-генетика.

5. Лікарів кабінетів, центрів планування сім'ї.

За показаннями - консультації лікарів інших спеціальностей

II. Клініко-лабораторне обстеження

1. Загальний аналіз крові.

2. Загальний аналіз сечі.

3. Аналіз крові на цукор.

4. Аналіз крові на сифіліс.

5. Аналіз крові на ВІЛ.

6. Флюорографія органів грудної клітки.

7. Бактеріоскопічне і цитологічне дослідження матеріалу з піхви, уретри, цервікального каналу (для жінок).

8. Бактеріоскопічне дослідження матеріалу з уретри (для чоловіків).

За показаннями - додаткові види клініко-лабораторного обстеження.

 

Додаток до наказу ДОЗ ОДА

від  22.01.2018 № 109/0/197-18

ПЛАН-ГРАФІК  ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗДІВ БРИГАДИ ФАХІВЦІВ  ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ОБЛАСНОГО

ЦЕНТРУ ПЛАНУВАННЯ СІМ'Ї

на 2018 рік

№ з/п

Назва Центру

Дата проведення

Місце проведення

Склад бригади

Першотравенська ЦМЛ,

Першотравенський ЦПМСД.

20.02.18

Першотравенська ЦМЛ

лікар гінеколог ендокринолог Ломазова Т.Я.,

лікар сексопатолог Полион Ю.М.,

лікар гінеколог дитячий Боровська Л.В.,

Тернівська ЦМЛ,

Тернівський ЦПМСД.

20.03.18

Тернівська ЦМЛ,

лікар акушер-гінеколог Кочиева С.Г.,

лікар уролог-сексопатолог Малишкин Д.І.,

зав. ЦПС, лікар гінеколог дитячий Мальцева О.І.,

Павлоградська ЦРЛ,

Павлоградський ЦПМСД.

17.04.18

Павлоградська ЦРЛ

лікар акушер-гінеколог Щірова О.М.,

лікар сексопатолог Поліон Ю.М.,

лікар гінеколог дитячий Боровська Л.В.,

Петриківська ЦРЛ,

Петриківський ЦПМСД.

15.05.18

Петриківська ЦРЛ

лікар гінеколог ендокринолог  Безверха О.В.,

лікар уролог-сексопатолог Малишкін Д.І.,

зав. ЦПС, лікар гінеколог дитячий Мальцева О.І.,

Покровська ЦРЛ,

Покровський ЦПМСД.

19.06.18

Покровська ЦРЛ

лікар гінеколог ендокринолог  Безверха О.В.,

лікар сексопатолог Поліон Ю.М.,

зав. ЦПС, лікар гінеколог дитячий Мальцева О.І.,

Синельниківська ЦРЛ,

Синельниківський ЦПМСД.

17.07.18

Синельниківська ЦРЛ

лікар акушер-гінеколог Бондаренко С.Г.,

лікар уролог-сексопатолог Малишкін Д.І.,

лікар гінеколог дитячий Боровская Л.В.,

Солонянська ЦРЛ,

Солонянський ЦПМСД.

21.08.18

Солонянська ЦРЛ

лікар акушер-гінеколог Бондаренко С.Г.,

лікар сексопатолог Полион Ю.М.,

лікар гінеколог дитячий Боровська Л.В.,

Верхньодніпровська ЦРЛ,

Верхньодніпровський ЦПМСД.

18.09.18

Верхньодніпровська ЦРЛ

лікар гінеколог ендокринолог  Ломазова Т.Я.,

лікар уролог-сексопатолог Малишкін Д.І.,

лікар гінеколог дитячий Боровська Л.В.,

Царичанська ЦРЛ,

Царичанський ЦПМСД.

16.10.18

Царичанська ЦРЛ

лікар акушер-гінеколог Щірова О.М.,

лікар сексопатолог Поліон Ю.М.,

зав. ЦПС, лікар гінеколог дитячий Мальцева О.І.,

Широківська ЦРЛ,

Широківський ЦПМСД.

20.11.18

Широківська ЦРЛ

лікар акушер-гінеколог Кочиева С.Г.,

лікар уролог-сексопатолог Малишкин Д.І.,

лікар гінеколог дитячий Боровська Л.В.,

Заступник директора – начальник управління О.П. Григорук.


Додаток до наказу ДОЗ ОДА

від 02.02.2018 №  202/0/197-18


ПЛАН-ГРАФІК

ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЙ З ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕЛЕМЕДІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ДЛЯ ЛІКАРІВ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ ТА АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ ЛПЗ ОБЛАСТІ

на 2018 р.


№ з/п

Назва ЛПУ

Дата

Теми

Відповідальна особа

1.

Вільногірська ЦМЛ,

Вільногірський ЦПМСД.

Лікувально-профілактичні заклади м. Кам’янське

Лікувально-профілактичні заклади м. Ж. Води.

Марганецька ЦМЛ,

Марганецький ЦПМСД.

Новомосковська ЦМЛ,

Новомосковський ЦПМСД.

ЦПСМД Новомосковського району

Новомосковська ЦРЛ

Лікувально-профілактичні заклади м. Павлоград.

Лікувально-профілактичні заклади Апостолівського району

Васильківська ЦРЛ,

Васильківський ЦПМСД.

Верхньодніпровська ЦРЛ,

Верхньодніпровський ЦПМСД.

Лікувально-профілактичні заклади Дніпропетров-ського району

Криворізька ЦРЛ,

ЦПМСД Криворізького району.

Лікувально-профілактичні заклади Криничанського району

Магдалинівська ЦРЛ,

Магдалинівський ЦПМСД.

Межевська ЦРЛ,

Межевський ЦПМСД.

Нікопольська ЦРЛ,

Нікопольський ЦПМСД.

14.02.18,

о 10 годині

«Фолати - обгрунтована інвестиція в репродуктивне здоров'я ».

Заслужений діяч науки та техніки України, професор, д.м.н. З.М.Дубоссарська.

«Прегравідарна підготовка – запорука нормальної течії вагітності та пологів».

Зав. ЦПС, к.м.н. О.І.Мальцева.

14.03.18,

о 10 годині

«Резолюція експертної ради з планування сім’ї».

Зав. кафедрою акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДМА – професор, д.м.н. Ю.О.Дубоссарська.

«Нормативно-правові аспекти планування сім’ї: Накази МОЗ України № 59  від 21.01.2014 р. «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги з питань плануванні сім'ї»,  №1030/102 від 29.11.2013 р. «Про удосконалення системи планування сім'ї та охорони репродуктивного здоров'я в Україні»; формування реєстрів жінок з екстрагенітальною патологією, яким протипоказана вагітність».

Зав. ЦПС, к.м.н. О.І.Мальцева.

11.04.18,

о 10 годині

«Післяпологова контрацепція».

Заслужений діяч науки та техніки України, професор, д.м.н. З.М.Дубоссарська.

«Підготовка молочної залози до вагітності, пологів та грудного вигодовування; метод лактаційної аменореї».

Зав. ЦПС, к.м.н. О.І.Мальцева.

23.05.18,

о 10 годині

«Лікувальні властивості гормональної контрацепції».

Заслужений діяч науки та техніки України, професор, д.м.н. З.М.Дубоссарська.

«Дошлюбне консультування партнерської пари з питань планування сім’ї».

Зав. ЦПС, к.м.н. О.І.Мальцева.

13.06.18,

о 10 годині

«Контрацепція для жінок пізнього репродуктивного віку». «Контрацепція для підлітків».

Зав. кафедрою акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДМА – професор, д.м.н. Ю.О.Дубоссарська.

«Дніпропетровський обласний центр планування сім’ї: функції та завдання».

Зав. ЦПС, к.м.н. О.І.Мальцева.

2.

Лікувально-профілактичні заклади м. Кривий Ріг

ЦМЛ  м. Нікополь,

ЦПМСД м. Нікополь.

ЦМЛ м. Покров,

ЦПМСД м. Покров

Першотравенська ЦМЛ,

Першотравенський ЦПМСД.

Тернівська ЦМЛ,

Тернівський ЦПМСД.

Павлоградська ЦРЛ,

ЦПМСД Павлоградського району

Петриківська ЦРЛ,

Петриківський ЦПМСД.

Петропавлівська ЦМЛ,

Петропавлівський ЦПМСД.

Покровська ЦРЛ,

Покровський ЦПМСД.

П’ятихатська ЦМЛ,

П’ятихатський ЦПМСД.

Лікувально-профілактичні заклади Синельниківсь-кого району

Солонянська ЦРЛ,

Солонянський ЦПМСД.

Софіївська ЦМЛ,

Софіївський ЦПМСД.

Томаківська ЦМЛ,

Томаківський ЦПМСД.

Царичанська ЦРЛ,

Царичанський ЦПМСД.

Широківська ЦРЛ,

Широківський ЦПМСД.

Юр’ївська ЦМЛ,

Юр’ївський ЦПМСД.

11.07.18,

о 10 годині

«Фолати - обгрунтована інвестиція в репродуктивне здоров'я ».

Заслужений діяч науки та техніки України, професор, д.м.н. З.М.Дубоссарська.

«Прегравідарна підготовка – запорука нормальної течії вагітності та пологів».

Зав. ЦПС, к.м.н. О.І.Мальцева.

08.08.18,

о 10 годині

«Резолюція експертної ради з планування сім’ї» .

Зав. кафедрою акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДМА – професор, д.м.н. Ю.О.Дубоссарська.

«Нормативно-правові аспекти планування сім’ї: Накази МОЗ України № 59  від 21.01.2014 р. «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги з питань плануванні сім'ї»,  №1030/102 від 29.11.2013 р. «Про удосконалення системи планування сім'ї та охорони репродуктивного здоров'я в Україні»; формування реєстрів жінок з екстрагенітальною патологією, яким протипоказана вагітність».

Зав. ЦПС, к.м.н. О.І.Мальцева.

12.09.18,

о 10 годині

«Післяпологова контрацепція».

Заслужений діяч науки та техніки України, професор, д.м.н. З.М.Дубоссарська.

«Підготовка молочної залози до вагітності, пологів та грудного вигодовування; метод лактаційної аменореї».

Зав. ЦПС, к.м.н. О.І.Мальцева.

10.10.18,

о 10 годині

«Лікувальні властивості гормональної контрацепції».

Заслужений діяч науки та техніки України, професор, д.м.н. З.М.Дубоссарська.

«Дошлюбне консультування партнерської пари з питань планування сім’ї».

Зав. ЦПС, к.м.н. О.І.Мальцева.

14.11.18,

о 10 годині

«Контрацепція для жінок пізнього репродуктивного віку». «Контрацепція для підлітків».

Зав. кафедрою акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДМА – професор, д.м.н. Ю.О.Дубоссарська.

«Дніпропетровський обласний центр планування сім’ї: функції та завдання».

Зав. ЦПС, к.м.н. О.І.Мальцева.

Фахівці м. Дніпро запрошуються згідно дат проведення конференцій у актову залу КЗ «ДОПЦ зі стаціонаром»Д0Р»  о 10 00 годині.

Заступник директора – начальник управління О.П. Григорук. 

PostHeaderIcon План закупівель

 
Головна Новини