PostHeaderIcon Анестезіології та інтенс. терап. новонароджених

PostHeaderIcon Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених створено для надання невідкладної допомоги дітям з різною патологією, які отримують лікування і перинатальному центрі. У відділенні отримають допомогу новонароджені з важкими ступенями недоношеності, які вимагають тривалого виходжування з використанням всіх засобів і можливостей сучасної медицини. Відділення забезпечене сучасною апаратурою, що дозволяє проводити моніторинг всіх життєво важливих функцій.

Матері дітей, які перебувають ка лікуванні у відділенні реанімації новонароджених, мають можливість відвідувати своїх дітей в будь-який час доби, годувати їх.

Після стабілізації стану немовлята для подальшого виходжування та лікування переводяться в спеціалізовані лікувальні установи міста.

Лікарі відділення представлені анестезіологами реаніматологами, які мають великий досвід роботи з новонародженими дітьми. Середня ланка медпрацівників представлена досвідченими медичними сестрами, що має величезне значення для роботи реанімаційного від/ділення, адже саме від якості їх роботи залежить доля маленьких пацієнтів.

З моменту відкриття перинатального центру у відділенні було проліковано 58 новонароджених.

До 999гр - 14 новонароджених

1.000- 1499гр - 10 новонароджених

1.500 -1999гр - 11 новонароджених

2000 - 2499гр-  7 новонароджених

2500- 2999гр - 3 новонароджених

3000гр - та більше - 13 новонароджених

Найменший пацієнт з вагою 540гр, а найбільший  5000гр

 

Всі співробітники відділення висловлюють подяку батькам наших пацієнтів за те, що вони довіряють нам найдорожче що у них є: життя їх дітей.

 

Велика нагорода для всіх співробітників працювати в такому оснащеному закладі, який потрібен

нашим пацієнтам, як повітря.

 

 
Головна Відділення анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених