Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Клуб 28 петель Дніпро

admin 13 Бер 2019

0

Робота відділень анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених направлена не тільки на надання медичної допомоги новонародженим, але і на велику підтримку родини у виходжуванні недоношених немовлят. Одним з таких прикладів є проведення різноманітних благодійних акцій, як з боку медичного персоналу закладу, батьків які знаходились у нашому відділенні, так і небайдужих людей.

Нещодавно, Клуб 28 петель Дніпро відвідав нас з новими, яскравими подаруночками для маленьких пацієнтів.

Організатор цього заходу – Богомаз Марина подарувала нашим діточкам шапочки, пледи, іграшки, які зв’язані з натуральної шерсті, адже саме ці речі допомагають зберегти тепло шкіри малюків.

1

Також, тертя волокон шерсті об шкіру дитини – це природний масаж рефлекторних зон стоп, який надає не тільки зігріваючу дію, але і загально зміцнювальну. Такий масаж підтримує тонус малечі, стимулює його дихання!

А саме ці прості заходи, у подальшому сприяють нормальному фізичному та психомоторному розвитку дітей.

Цікаво знати? Чому ж так називається ця група? Бо саме 28 петель потрібно набрати, щоб зв’язати крихітний носочок для недоношеної дитини!

2

3

4

Велика вдячність клубу майстеринь-рукодільниць, яких об’єднало добро, за небайдужість, за велику емоційну підтримку матусь, допомогу у виходжуванні недоношених немовлят!

 

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop