Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

МУЗИКА ДЛЯ ВАГІТНИХ: ЩО ПОСЛУХАТИ В ПОЛОЖЕННІ

admin 27 Тра 2019

0

Фахівці дійсно фіксують, що малюк у животику по-особливому реагує на приємні звуки і це має дуже сприятливий вплив для нього. І мамі, звичайно, теж, корисно розслабитися і налаштуватися на позитивну хвилю.

Pregnancy Music: Relaxing Piano Music for Labor & Music for Babies

Включайте цю музику як фон для повсякденних справ – сніданку, прогулянок, читання. Ви самі не помітите, як настрій покращиться і ви станете більш спокійною.

Музика для Вагітних & Шум Моря – Класична музика для Майбутніх Мам

Хтось любить класичну музику, хтось не дуже, але найчастіше саме під час вагітності ми починаємо її тонко відчувати. Вчені наполягають, що це завдяки особливим тонким вібраціям.

Музика для малюка в животі

Дивно, але від цієї музики дитинка дійсно починає активно ворушитися. Весела музика, серед авторів якої як класичні, так і сучасні композитори, зарядить вас двох енергією.

Пісні дельфінів

Багато хто впевнений у цілющих і майже чарівних властивостях звуків цих дивовижних тварин. Усе ж вагітність – це теж диво, тому сміливо поринайте у прекрасні звуки.

Інструментальна музика для вагітних

Спокійна музика для гарного настрою. Слухаючи музику, використовуйте елементи медитації, дихайте спокійно. Візуалізують якісь приємні речі. Запам’ятовуйте відчуття вашого тіла, відчувайте його.

Після народження малюка ви можете включати йому ті ж мелодії – і ви побачите, він їх впізнає!

З інформацією ознайомило 2 акушерське відділення

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop