Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Немедикментозне лікування – гіпербарична оксигенація

admin 27 Тра 2019

0

Гіпербарична оксигенація (ГБО) – надійна ефективна та економна допомога в боротьбі не тільки з реальною хворобою, але і спосіб профілактики та підтримання гарного життєвого тонусу та працездатності.

Використання кисню під підвищеним тиском – це сучасний метод, який широ ко використовується в світовій практиці для лікування цілої низки гострих та хронічних захворювань.

Метод ГБО може використовуватися, як самостійно, так і в комплексі з тради ційними клінічними методами (оперативні втручання, медикаментозне лікуван ня і т.д.) – досягається ефект взаємного підсилення.

Використання ГБО після пологів необхідно при розвитку різноманітних критичних станів у ранньому післяпологовому періоді,зумовлених вираженою гіпоксією та значними метаболічними розладами. Частіше всього це ускладнен ня гестозів, масивні крововтрати та токсико – септичні стани.

Реалізація компенсаторних можливостей ГБО перспективна тільки при сучасному оптимальному використанні метода та не рекомендований,коли головний патологічний процес або вторинні гіпоксичні зміни призвели до незворотніх порушень.

Ефект ГБО залежить перш за все від вихідного стану організму. При ряді захворювань ,обумовлених тією або іншою формою гіпоксії, ГБО виробляє позитивний ефект ,нерідко будучи єдиним ефективним немедикаментозним та неінвазивним засобом лікування.

Немедикаментозне лікування – важливий компонент відновления здоров᾽я пацієнток.

Зав. вiддiленням Романченко

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop