Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Сучасні анестетики в анестезіологічній практиці

admin 4 Вер 2019

0

Сучасну медицину неможливо уявити без наркозу, який робить інвазивні втручання безболісними та комфортними для пацієнта.

Анестезіологи відділення анестезіології та інтенсивної терапії гінекологічного стаціонару використовують низькопоточну анестезію севораном. Севоран – це сучасний інгаляційний анестетик третього покоління, який має високу ефективність, керованість і, відповідно, – високу безпеку для пацієнта. Севоран, як і всі сучасні інгаляційні анестетики, має органопротекторні властивості (бронходилятація, нейропротекція, кардіопротекція). Час відновлення свідомості (після припинення надходження севорану до дихальних шляхів пацієнта) – декілька хвилин. Цей анестетик успішно використовується у пацієнтів різних вікових груп. Севоран є препаратом вибору у пацієнтів з полівалентною алергією, при передбачуваній складній інтубації, критичному стані.

Для проведення інгаляційної анестезії ми використовуємо сучасну наркозну станцію, яка дозволяє оптимально керувати інгаляційним наркозом у пацієнтів з різною супутньою патологією.

Керівництво перинатального центру на чолі з головним лікарем Падалко Людмилою Іванівною забезпечує все необхідне постачання для анестезіологічного забезпечення оперативних втручань любого рівня складності у всіх, хто звернувся за допомогою в нашу лікарню.

Вдосконалення анестезіологічних технологій дозволяє покращувати якість допомоги, яка надається пацієнтам в нашій лікарні.

Зі статтею вас ознайомило
Відділення анестезіології та інтенсівної терапії

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop