Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Що ж таке звичне невиношування вагітності?

admin 12 Лис 2020

0

Давайте розглянемо питання: «Що ж таке звичне невиношування вагітності?».

Під звичним невиношуванням вагітності розуміють мимовільну втрату двох або більше вагітностей до гестаційного терміну 22 тижні.

Жінки які зіткнулися з цією важкою як фізичною так і психологічною проблемою завжди хочуть знайти істину причину того що трапилось. Чому одні жінки можуть виносити вагітність, а інші ні?

На сьогодні причин дуже багато, і, щоб усі їх описати, потрібно дещо більше аніж просто звичайний пост у соціальних мережах. Але цей текст хочеться пресвятити ризикам, які супроводжують жінок зі звичним невиношуванням.

По-перше, ці жінки з групи високого перенатального ризику, і вести такі вагітності повинні спеціалісти, які кожен день працюють з данною групою пацієнток. Також жінки зі звичними втратами вагітності в анамнезі знаходяться в групі підвищеного ризику щодо розвитку затримки внутрішньоутробного розвитку плода та передчасних пологів. Ризик перинатальних втрат у них вищий, ніж в середньому у популяції.

По-друге, жінкам, які в молодому віці зіткнулися з втратами вагітності, не треба впадати у відчай і відкладати наступну вагітність у далеку скриню, оскільки шансів народити живу дитину без хромосомних аномалій у жінок зі звичним невиношуванням у 25-30 років більше, аніж у жінок 35-40 років.

По-третє, ви повинні розуміти, чим більше було втрат вагітностей, тим більше шансів, що це може трапитися знову. Ризик втратити збільшується на 40% після третьої послідовної втрати вагітності.

Тому усім жінкам зі звичним невиношуванням вагітності рекомендується проходити прегравідарну підготовку та консультування у спеціалістів з невиношування вагітності.

Для цього ви можете звернутися до лікарів відділення медицини плоду та патології ранніх термінів вагітності, де вам завжди допоможуть та нададуть кваліфіковану допомогу.

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop