Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

INDEX

Нова традиція на святкування дня міста

21 Вер 2020 Новини 0

В суботу 12 вересня наш Дніпро святкував день міста. З приводу цього, Дніпропетровська обласна Рада та громадська організація Women Plus (посилання на https://womenplus.com.ua/) у цьому році започаткували традицію вітати всіх новонароджених, які народились у день міста в перинатальному центрі, незалежно від місця проживання батьків, адже у цих діточок у свідоцтвах про народження буде вказано “м.Дніпро”.

В понеділок 14.09.20, в нашому центрі представники цієї громадської організації вручили матусям памперси, пелюшки, серветки – все, що знадобиться у перші дні життя їх діточок. “Хай малюки та їх батьки будуть здоровими й щасливими, а медичні працівники – захищеними й впевненими у своєму майбутньому!” (посилання на https://womenplus.com.ua/news/podarunki-maljukam-narodzhenim-u-den-mista/).

Також, в понеділок, новонароджених містян у нашому центрі привітала подарунками на згадку Соборна районна рада у м.Дніпрі.

Продовжуючи гарну багаторічну традицію новонароджених дніпрян привітал і мер міста Філатов Б.А. Вже котрий рік родини, в яких народились дітки у день міста, отримають від міського голови грошові сертифікати. У цьому році в нашому центрі 6 матусь отримали такі сертифікати по 8,5 тис.грн кожна!

Крім того, ці родини привітали і журналисти 34 телеканалу: https://youtu.be/2-zwnCdRUEU

Подяка МНВО «Біокон»

4 Вер 2020 Новини 0

Висловлюємо велику подяку МНВО «Біокон», за передане медичне обладнення – насос шприцевий «Біомед», та продукцію власного виробництва, на загальну суму 20 000грн. Ця безоплатна передача продукції була проведена у рамках благодійного проекту, мета якого – поліпшення якості матеріально-технічної бази лікарень України, заради збереження здоров‘я людей.

Тиждень підтримки грудного вигодовування 2020

7 Сер 2020 Видео 0

Святкуємо Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування 2020 року

3 Сер 2020 Новини 0

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаємо вас із початком святкування Всеукраїнського тижня підтримки грудного вигодовування! Бажаємо творчої наснаги, великих звершень на теренах підтримки грудного вигодовування, а також міцного здоров’я та всіляких-всіляких благ! Віримо, що підтримка грудного вигодовування це -благородна справа, це-боротьба за майбутнє України, це-повсякденна праця усіх лікарів нашого медичного братства!

З повагою, завідувачка Регіонального організаційно – методичного моніторингового центру Захарченко Р.М., Члени Координаційної ради КП “ДОПЦ зі стаціонаром” ДОР”

scrollToTop