Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

INDEX

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб КП “ДОПЦ зі стаціонаром” ДОР” за II квартали 2021 року

20 Сер 2021 Downloads 0

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб КП “ДОПЦ зі стаціонаром” ДОР” за II квартали 2021 року

естетична гінекологія

19 Сер 2021 Новини 0

❗️❗️❗️В консультативно-діагностичному відділенні КП «ДОПЦ зі стаціонаром» ДОР» працює ❗️❗️❗️кабінет естетичної гінекології, в якому для пацієнток доступні різні процедури з естетичної гінекології, а саме: процедура ниткового ліфтингу з використанням мезониток / prp-терапія / процедура інтимної пластики з використанням філерів / біоревіталізація інтимної ділянки.

❗️Всі процедури проводить кваліфікований лікар акушер-гінеколог вищої категорії 👍👍💪Єрмакова Оксана Олександрівна, яка закінчила сертифіковані курси з естетичної гінекології.

☝️Однією з найефективніших та найпопулярніших процедур є prp-терапія (плазмотерапія з використанням плазми, збагаченої тромбоцитами).

В цьому пості відповімо на найпопулярніші запитання стосовно цієї процедури.

☝️Що таке PRP та PRP-терапія❓

PRP (Patelet Rich Plasma) – це плазма, збагачена тромбоцитами.🩸🧫🧪💉

📌PRP-терапія – це процедура, яка виконується з дотриманням правил асептики та згідно інструкції з використання збагаченої тромбоцитами плазми. Процедура виконується з урахуванням показань та протипоказань згідно інструкції та методики використання збагаченої тромбоцитами плазми.

📌Які існують показання для проведення цієї процедури?

Показання для проведення PRP-терапії: запальні захворювання (цервіцит, сальпінгоофорит і т.д.); хронічний ендометрит і ендометріоз; атрофічні захворювання шийки матки і піхви (лейкоплакія, крауроз, ксероз, постклімактеричний зміни та ін.); витончення слизової піхви і шийки матки для швидкого і ефективного загоєння після радіохвильової коагуляції шийки матки; реабілітація після гінекологічних операцій; післяпологовий період (слабкий тонус м’язів тазового дна, наявність розривів і післяпологових швів (після епізіотомії).

📌Які існують протипоказання для проведення цієї процедури?

Протипоказання для проведення PRP-терапії: вагітність та лактація; виражена варикозна хвороба вен органів малого тазу; гостре інфекційне захворювання; цукровий діабет; загострення хронічного захворювання; інфекційне захворювання аногенітальної ділянки; онкологічне захворювання; аутоімунне захворювання; СЧВ; колагенози, схильність до розвитку гіпертрофічних (келоїдних) рубців; порушення згортання крові; алергічні реакції на речовини в складі препарату (гіалуронова кислота); анафілактичні реакції в анамнезі; психічні захворювання; вік до 18 років.

📌Як саме проводиться дана процедура?

  1. Лікар збирає скарги, анамнез у пацієнтки, проводить огляд зовнішніх статевих органів, визначається зона для естетичної корекції, яка узгоджується з пацієнткою.
  2. Пацієнтка надає інформовану згоду на проведення медичної процедури.
  3. У пацієнтки проводиться забір венозної крові з ліктьової вени за допомогою одноразового медичного шприца.
  4. Венозна кров переливається до спеціальної пробірки . З крові за допомогою центрифуги готується плазма, збагачена тромбоцитами.
  5. У медичний шприц одноразового використання набирається з пробірки тільки плазма, збагачена тромбоцитами.
  6. Зовнішні статеві органи обробляються стерильним ватними тампоном з розчином антисептика та виконується корекція визначеної інтимної зони плазмою, збагаченою тромбоцитами. За потреби пацієнтки використовується знеболення визначеної зони.
  7. Лікар надає рекомендації, яких потрібно дотримуватись після процедури, заповнює необхідну документацію.

☝️Загалом, процедура займає близько 15-20 хвилин.

📝Чекаємо на вас за адресою:місто Дніпро, вул.Космічна, 17

Дні та час прийому можна дізнатись за телефоном:

+380997405350 – реєстратура 🌈

Ви варті якісної ❤️МЕДИЦИНИ – а ми Вашої ❤️ДОВІРИ!!!

#перинатальный #космічна #консультація #діагностика #дніпро #філери #плазмоліфтінг

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї

19 Сер 2021 Видео 0

Днепропетровский Областной Перинатальный центр теперь оснащен современным аппаратом Neopuff TMRD-900

11 Сер 2021 Новини 0

У нас сегодня день подарков !!!

Этот подарок мы ждали с большим нетерпением !!!

В рамках проекта «BDayVyklyk: первое дыхание», для нашего перинатального центра, как одного из партнёрских центров «Колыбели надежды», оснащённого на базе нашего перинатального центра в рамках одноименного проекта Фонда Виктора Пинчука, был приобретен современный аппарат Neopuff TMRD-900 !!!

Инициатором и послом данного проекта выступила молодая украинка #КатеринаСадова, которая решила таким образом привлечь внимание общества к проблематике выхаживания недоношенных детей и в свой день рождения пригласила друзей и всех неравнодушных людей вместо подарков к празднику подарить первый вздох крохам, которые поспешили прийти в этот мир. И у нее все получилось !!!

Огромное спасибо !!!

FACEBOOK ОАИТН КП “ДОПЦ со стационаром ДОС

Грудне вигодовування – ключ до сталого розвитку

9 Сер 2021 Видео 0

Перинатальний центр як і вся Україна долучився до всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування

6 Сер 2021 Новини 0

Із 1 по 7 серпня за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я проводиться міжнародний тиждень підтримки грудного вигодовування. Понад 170 країн світу щорічно приєднуються до нього. З 1995 року до програми долучається і Україна

Матеріали з YouTube-каналу «Відкритий»

scrollToTop