Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

1 акушерське відділення

опис вiддiлення

завiдувач вiддiленням

Савельєва Олена Альбертівна

Саме головне щастя в житті- це діти, а здорові, розумні, красиві діти,це щастя в двійні, і пологи в цьому грають одну із самих головних ролей.

Розуміючи все це, майбутні батьки с народженням немовляти, бажають дати своїму чаду саме найкраще, а найкращим для появи немовляти є перше акушерське відділення Дніпропетровського обласного пренатального центру і його співробітники.

При виборі тактики ведення пологів ми враховуємо все: особливості течії вагітності, індивідуальні характеристики організму жінки, та стан здоров’я ії майбутнього немовля.

Головний принцип нашої роботи – чути жінку, враховувати її власні побажання і переваги, адже психологічний комфорт майбутньої мами – важливий чинник благополуччя легких пологів.

В денний час усіх прийнятих жінок оглядає завідуюча відділенням Савельєва О.А. сумісно з лікарем пологового зала, уточнюється найраціональніший план ведення пологів. При необхідності створюється консиліум: викликається головний лікар Падалко Л.І, начмед Захарченко Л.Г., працівники кафедри медичної академії професори Дубоссарська З.М., Дубоссарська Ю.А.

Також в цьому беруть участь лікарі-анестезіологи. Вночі лікар, за необхідністю, викликає відповідального лікаря, завідуючого відділенням, начмеда. Ми настійно рекомендуємо усім майбутнім батькам пам’ятати, що пологи – процес природній, фізіологічний, але при цьому досить часто непередбачуваний. Пологи дома – реальна небезпека для здоров’я і життя матері і дитини. Якщо ви хочете, щоб малюк з’явився на світ в “домашніх умовах” – варто знати, що в нашому відділені це можливо, тому що , для цього є всі умови, і ви отримаєте “Домашні пологи в умовах стаціонару”.

Пологові зали в нашому відділенні – це затишні палати, інтер’єр яких виконаний в самому новітньому стилі, при цьому вони, оснащені усім необхідним устаткуванням для надання екстреної допомоги жінці і новонародженому. Під час пологів з вами постійно знаходитиметься акушерка, та лікар акушер-гінеколог, а за дверима пологового залу – команда лікарів, готових прийти на допомогу у будь-яку секунду. Тому командна робота забеспечує виской результ.

Нагадаемо,що таке партнерські пологи. Впродовж певних періодів пологів або упродовж усієї пологової діяльності з майбутньою мамою може бути присутнім чоловік або будь-яка інша близька людина. Ми розуміємо, яке значення може мати для жінки підтримка рідних людей, і з повагою відносимося до її побажань. Індивідуальні пологові палати дозволяють сім’ї залишатися разом у» момент” появи дитини. “Партнерські пологи” можливі при усіх видах пологів, окрім операції кесарева розтину.

Ми вітаємо природні пологи. Ми робимо усе можливе, щоб жінка народжувала сама. Природні пологи можливі і після операції кесарева розтину, і після перенесених гінекологічних захворювань, що також супроводжувались оперативним втручанням, ми маємо достатній практичний опит і дуже гарні результати в цьому напрямку.

Багатоплідні пологи: вимагають від персоналу високої кваліфікації і майстерності. Приймати близнюків – одне з найскладніших завдань акушерства. Кожен з малюків під час пологів може повестися індивідуально, і при повному здоров’ї першого, у другого можуть початися непередбачені ускладнення. Для благополучного результату пологів важливі компетенція лікарів – акушера-гінеколога, фахівця в області моніторингу стану матері і плоду, анестезіолога, неонатолога – і оснащення пологового будинку. Все це ми маємо. У нас у відділені трапився унікальний випадок народження трійни різницею в 38 днів Першою на світ з’явилася Лікерія вагою 980 гр, а її сестри – Злата і Стефанія з вагою 1800 и 1950 гр., народилися тільки через 38 днів. Це дуже складний випадок. Ми кожен день проводили консиліум і вирішували, чи варто продовжувати вагітність, або вже прийшов час народжувати. Кожен день – ризик для матері і дітей. Це можуть зробити не в кожній лікарні. Все закінчилось добре діти ростуть на радість рідним.

Слід відзначити о знеболенні в пологах в нашому відділенні. Пологи – природний фізіологічний процес, що супроводжується больовими відчуттями різної міри вираженості. Існують різні методики знеболення в пологах. Ми застосовуємо найсучасніші і безпечніші методи знеболення в пологах: епідуральну, спінальну і комбіновану анестезії. Українські і зарубіжні анестезіологи визнають, що епідуральна анестезія, проведена досвідченим лікарем, безпечна. Важливо памятати: регіональна анестезія не робить негативного впливу на плід, анальгетична речовина при довготривалій епідуральній анестезії потрапляє в організм жінки маленькими дозами.

У нас працює служба підтримки грудного вигодовування, яка допомагає пацієнткам з лактостазом, гіпогалактією. В післяпологовому періоді с кожною жінкою до виписки із стаціонару проводиться бесіда лікарями та акушерками про грудне вигодовування, контрацепцію, гігієну післяпологового періоду, вживання раціональної їжі при грудному вигодовуванні.

Професіоналізм наших лікарів, командна робота, володіння новітніми технологіями в акушерстві , все це дає можливість, щоб ви були упевнені, що довіряєте турботу про власне здоров’я і здоров’я і безпеку малюка провідним фахівцям в області акушерства в Україні. Ми з великою радістью, і повною самовідданістю, допоможемо вам бути щасливими батьками здорових дітей!

контактні дані вiддiлення

Телефони, eлектронна пошта:

scrollToTop