Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Відділення новонароджених

опис вiддiлення

завiдувач вiддiленням

Шахова Світлана Юріївна

Відділення новонароджених Дніпропетровського Обласного перинатального Центру розраховане на 60 ліжок. У відділенні працюють висококваліфіковані лікарі та медсестри, які в будь-який час нададуть допомогу Вашій дитині і дадуть відповідь на Ваші запитання.

Відділення забезпечене сучасним обладнанням, завдяки якому персонал має можливість контролювати стан здоров’я новонароджених, що дозволяє вчасно реагувати на найменші зміни. Поряд з доношеними дітьми разом з мамами перебувають також і передчасно народженні, маловагові діти, а також діти з різними видами патології.

У виходжуванні таких новонароджених успішно використовується сучасний метод «кенгуру» – малюк знаходиться в безпосередньому контакті з мамою, тим самим забезпечуються оптимальні умови, необхідні для повноцінного розвитку недоношених дітей.

Відділення має можливість здійснювати консультації дітей вузькими спеціалістами, забезпечуючи своєчасне виявлення захворювань у новонароджених та визначення подальшої тактики їх лікування.

Також проводиться ультразвукова діагностика на апараті Toshiba.

Кожна палата оснащена системою оповіщення, скориставшись якою, мами можуть отримати швидку і якісну допомогу для дитини від персоналу відділення, не залишаючи малюка. Це єдине відділення новонароджених в області, де надається психологічна допомога матерям, які відчувають різні дискомфортні стани пов’язані з дитиною або самої матері.

Проводяться також освітні лекції з усвідомленого батьківства і догляду за новонародженими, грудного вигодовування.

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина мала комплексну спеціалізовану висококваліфіковану допомогу, двері Перинатального Центру завжди для Вас відкриті !!!

Ми раді надати Вам необхідну допомогу, використовуючи всі наші знання та накопичений досвід!

контактні дані вiддiлення

Телефони, eлектронна пошта:

scrollToTop