Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

опис вiддiлення

завiдувач вiддiленням

Філімонова Любов Романівна

Анестезіологічна служба існувала в пологовому будинку з моменту його відкриття.

6 вересня 1993 року здійснилася мрія головного лікаря Падалко Л.І. – відкрилося відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок, яким, ось уже 20 років, безперервно керує лікар-анестезіолог вищої категорії, професіонал з великої літери, людина, закохана в свою справу Філімонова Л.Р.

Цілодобова ургентна служба дозволяє проводити широкий спектр заходів, щодо забезпечення умов оперативних втручань, у тому числі і екстрених, а також заходів з підтримки життєво необхідних функцій організму в критичний період життя.

Кваліфікація персоналу, матеріально-технічна база, відділення дозволяє здійснювати різнопланову лікувально-профілактичну допомогу пацієнтам будь-якого віку у відповідності з профілем стаціонару, у тому числі дітям від народження до 18 років.

Колектив постійно підвищує свій професіоналізм і кваліфікацію. У відповідністю з загальноєвропейською практикою широко впроваджені методи реґіонарного знеболення на засадах сучасних місцевих анестетиків.

За роки існування відділення спеціалістами було виконано більш ніж 100000 загальних знеболень. Проліковано у відділенні інтенсивної терапії понад 15000 хворих.

Поряд із здобутками відділення стоять співробітники кафедр факультету удосконалення лікарів анестезіологів та акушерів-гінекогогів на чолі з завідувачами кафедр: Клігуненко О.М. та Дубоссарскою Ю.О., що пліч-о-пліч в найтяжких випадках допомагають словом, порадою та ділом.

Зараз у відділенні працюють: 3 лікарі вищої категорії:

  • Філімонова Л.Р., Петрова М.А., Первак М.Д.;

2 лікаря другої категорії:

  • Пахоленко Н.П. та Душейко О.А.;

1 лікар-спеціаліст:

  • Шумська Н.Ю.

Старша медична сестра Марцинiшина Ю.Ю.

Великими помічниками, професіоналами своєї справи є медсестри-анестезістки:

  • Убрамик Н.О., Демченко Ю.С., Земзерова П.В., Філоненко М.П., Бобкова О.В., Орищенко I.М., Остроухова М.В., Стоноженко В.А.

Всі медичні сестри мають вищу та першу категорії.

Разом з лікарями в операційній працюють операційні медичні сестри вищої кваліфікаційної категорії:

  • Самойленко Н.Б., Бреженко С.А., Максюта Л.С., Душєйко С.В., Дворник Н.А. та старша операційна медична сестра Кулеба С.О.

Дуже чуйні, милосердні та працелюбні молодші сестри відділення:

  • Волошина Н.В., Булатова О.Г., Черновол Ю.А., Виставна В.М., Вронська Л.А., Ямпольська Н.О. та сестра господарка Грибань В.А.

контактні дані вiддiлення

Телефони, eлектронна пошта:

scrollToTop