Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Відділення патології вагітних

опис вiддiлення

завiдувач вiддiленням

Боровкова Лідія Григорівна

Відділення патології вагітних звучить десь лячно. Колектив цього відділення бажає змінити його на «відділення майбутніх мам», або ще краще « царство майбутніх матусь».

У відділенні 30 ліжок. Палати одно або двомісні. Дуже затишні та оснащені усім необхідним; санітарна кімната, холодильник, телевізор.

У відділенні працює високо-кваліфікований, згуртований колектив медиків, які привітно вас зустрінуть, та допоможуть розібратися в проблемах вашої вагітності, допоможуть пролонгувати вагітність, до оптимального терміну та зберегти вашого малюка.

Сумісно з психотерапевтом підготують вас до партнерських пологів , та довготривалому грудному вигодуванню. У відділенні ви маєте змогу пройти всі необхідні сучасні обстеження: лабораторні, інструментальні, УЗД .

В складних випадках рішення щодо діагностики та лікування приймає консиліум у складі головного лікаря, нач.меда, співробітників кафедри, анестезіологів, неонотологів.

Ми дуже пишаємося тим, що при передчасному вилитті навколоплідних вод при малих термінах вагітності (менше 28 тижнів), ми маємо змогу і досвід пролонгування вагітності від 2-х тижнів до 2-х місяців та даруємо сім’ї щастя батьківства.

контактні дані вiддiлення

Телефони, eлектронна пошта:

scrollToTop