Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Група «РАННІ ПТАШКИ»

admin 19 Бер 2019

0

Наша група мам – випускниць перинатального центру 2018-2019гг. – «Ранні пташки» хоче висловити подяку всьому величезному колективу Дніпропетровського обласного перинатального центру зі стаціонаром в особі ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ ПАДАЛКО ЛЮДМИЛИ ІВАНІВНИ!

Щиро дякуємо за професіоналізм і самовідданість команди, яку вона як лікар від Бога, лідер і наставник створила і як вмілий керівник зберігає кожен день! Це колектив розумних, досвідчених, сумлінних людей, що живуть своєю професією, яким кожен день вдається прийняти, а часто й врятувати ще одне (а частіше і не одне) маленьке, але таке дорогоцінне (особливо для мам) життя!

Від щирого серця дякуємо ВІДДІЛЕННЮ МЕДИЦИНИ ПЛОДА ТА ПАТОЛОГІЇ РАННІХ ТЕРМІНІВ ВАГІТНОСТІ в особі Завідувача відділенням Ширінкіної Наталі Костянтинівни та ВІДДІЛЕННЮ ПАТОЛОГІЇ ВАГІТНИХ в особі Завідувача відділенням Боровкової Лідії Григорівни за те, що боролися за наші вагітності, зберігаючи як можна довше внутрішньоутробний розвиток наших діток, збільшуючи їх шанси на своєчасну і здорову появу на світ!

Спасибі допомогу при пологах 1 АКУШЕРСЬКОМУ ВІДДІЛЕННЮ в особі Завідувача відділенням Савельєвої Олени Альбертівни та 2 АКУШЕРСЬКОМУ ВІДДІЛЕННЮ в особі Завідувача відділенням Самарец Світлани Анатоліївни за вміння приймати пологи на самих ранніх термінах та приймати рішення в самих «гострих» ситуаціях, зберігаючи життя не тільки мамам, але і даючи шанс на життя навіть самим маленьким Торопижкам!

Дякуємо колективу ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ АКУШЕРСЬКОГО СТАЦІОНАРУ в особі Завідувача відділенням Максимової Олени Віталіївни за те, що швидко і ефективно ставите нас на ноги в найскладніших ситуаціях, рятуючи життя і даючи можливість ще не раз стати МАМОЮ!

Саме від нашої групи окреме величезне спасибі і НИЗЬКИЙ УКЛІН колективу ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ в особі Завідувача відділенням Верещак Олени Юхимівни, адже для багатьох їхніх нас на довгі тижні саме це відділення стало першим кроком до виживання наших ранніх пташок. Спасибі вам за відданість своїй справі, за колосальну і кропітку працю, що ви вклали в кожну ВАШУ дитину. Саме вашу, адже тільки відчуваючи, що це СВОЯ дитина, можна так віддано і відчайдушно боротися за її життя, яке в метричних одиницях часом не досягає і кілограма. Кожен день, кожну ніч за найцінніше, за життя! Спасибі вам за нас, які стикаючись з таким болем і розгубленістю, не знаючи, як допомогти своїй дитині, знаходять в вас підтримку і віру, що все буде добре, що Торопижка виросте, що кожна з нас почує їх заповітне МАМА!

Спасибі лікарям:

Гладкій Оксані Миколаївні

Денисову Віктору Володимировичу

Піндіч Ігорю Дмитровичу

Волковій Ірині Віталіївні

Іваніциній Марині Євгенівні

за компетентність і талант. Спасибі середньому та молодшому медичному персоналу за постійну турботу про наших ранніх пташок, за допомогу нам в «звиканні» бути мамою такої незвичайної, але прекрасної дитини. Спасибі всьому колективу відділення за терпіння, чуйність, за розуміння і подаровану нам надію і віру!

Величезну подяку хочемо висловити персоналу ВІДДІЛЕННЯ ПОСТІНТЕНСИВНОГО ДОГЛЯДУ ТА ВИХОДЖУВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ в особі Завідувача відділенням Самохіної Ірини Іванівни, лікарський талант, чуйність й уважність якої допомагають діткам швидше підростати та здоровеньким відправлятися додому. Спасибі всьому персоналу відділення, яке воістину стає домівкою, за відмінну щодня і щоночі роботу, а завідувачу – за хорошу організацію процесу. Окреме спасибі хотілося б висловити медсестрам відділення, особливо Шкуратовій Олені Сергіївні за відданість роботі, цінні поради, вмілі руки і організованість там, де у мам часом починається паніка. Тепла атмосфера і професійна допомога – заслуга всього персоналу відділення!

Також від всієї нашої групи хочемо висловити глибоку вдячність і щиру подяку Заступнику Головного лікаря з педіатричної допомоги ВОЛКОВУ ДЕНИСУ ГЕОРГІЙОВИЧУ за ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, ВЕЛИЧЕЗНЕ СЕРЦЕ і ЗОЛОТІ РУКИ !!!

На завершення хочемо висловити подяку за створення подібних Перинатальних центрів по всій Україні, які рятують життя тисячам самих маленьких українців!

ОРГАНІЗАТОР ГРУПИ
ВОЙТАНИК ІРИНА МИКОЛАЇВНА

УЧАСТНИКИ:
ДЕНИСОВА ЯНА ГЕННАДІЇВНА
ОНИЩЕНКО АЛІНА ВІТАЛІЇВНА
ГАГАРИНА АЛІНА ОЛЕГІВНА
САМОХВАЛОВА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
ТОРКАЙ ОЛЬГА ВАДИМІВНА
МАРЕТА ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
БРУСНИК ЯНА СЕРГІЇВНА
ЛЕБЕДЬ АННА ВЯЧЕСЛАВІВНА
СИПАЛО ОЛЕНА АЛЕНСАНДРОВНА
КУЛИК КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
ЄРМОЛАЄВА АЛІНА СЕРГІЇВНА
СВИНАРЕНКО ТЕТЯНА ЄВГЕНІВНА
САГУРА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА
ВИДИНА ОЛЕНА СЕРГІЇВНА
ЦИРЕЛЬНІКОВА ПОЛИНА ВАЛЕРІЇВНА
ЧУБАРЬ ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop