Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

INDEX

Діабет і вагітність: небезпечний дует

24 Кві 2019 Статтi 0

Хто є хто: вивчаємо термінологію

Насамперед хочемо пояснити, що таке гестаційний цукровий діабет (ГЦД). Цим терміном описують порушення толерантності до глюкози різного ступеня тяжкості, яке — і це дуже важливо! — вперше виникло під час вагітності. ГЦД виявляють переважно у другій половині вагітності, на терміні 24-28 тижнів.
Також виділяють прегестаційний діабет. Це діабет 1 або 2 типу, діагностований у жінки до вагітності.

Читать далее…

Зустрічаємо МАЛЮКА

23 Кві 2019 Статтi 0

Маму охоплює буря емоцій, межуючих з крайньою мірою екстазу : радість довгожданої зустрічі, почуття задоволення від виконаної роботи, захоплення результатом своєї вагітності, вдячність чоловікові, бажання оголосити всьому світу про диво, якому Ви дали життя. І так, настає момент істини – знайомимося з новонародженим малюком.

Читать далее…

Партнерські пологи з чоловіком

19 Кві 2019 Статтi 0

Якщо незабаром у вашій родині очікується поповнення, то напевно ви вже не раз замислювалися про те, як пройдуть пологи. І якщо раніше жінки йшли народжувати одні, то сьогодні багатьох підтримують чоловіки. Називається це партнерськими пологами. Дізнайтеся все про це і розберіться в тонкощах такого процесу.
Партнерські пологи – це, як зрозуміло з назви, пологи з партнером. Але не завжди роль такого партнера грає чоловік. Це може бути мама, сестра чи подруга. Важливо зрозуміти, що означає партнерство.
Воно не обмежується лише присутністю ще однієї людини. В ідеалі людина повинна стати відмінним помічником для породіллі і зробити все, щоб полегшити страждання жінки. І для цього, звичайно, потрібні певні навички і знання.

Читать далее…

«Екстрагенітальна патологія, при якої вагітність протипоказана»

18 Кві 2019 Видео 0

scrollToTop