Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

INDEX

BABY-SCREEN Життя, народжене майбутнім

12 Жов 2021 Новини 0

Медичне обстеження Baby screen

Baby screen – це клінічна лабораторна діагностика 31 спадкової хвороби обміну речовин у новонароджених, що виконується Клініко-діагностичним центром «ФАРМБІОТЕСТ» відповідно до міжнародних настанов із проведення розширеного неонатального скринінгу. Діагностика Baby screen була розроблена та надалі виконується за участі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології ім. академіка О.М. Лук’янової НАМН України, фахівців з медичної генетики ряду медичних університетів України, за підтримки Національного інституту матері і дитини (м. Варшава, Польща), а також провідних медичних дитячих центрів ряду країн ЄС.

Як проводиться обстеження?

Забір крові з п’яти дитини здійснюється у пологовому будинку на 2-3 добу після народження. Саме тому цей тест часто називають «п’яточка». Декілька крапель крові з п’яти малюка наносять на спеціальну тест-картку з фільтрувального паперу, яку відправляють до лабораторії. Ця процедура не є травматичною.
Дослідження крові виконується за допомогою високочутливого та точного методу хімічного аналізу – тандемної мас-спектрометрії.
У лабораторії «ФАРМБІОТЕСТ», яка знаходиться в Україні, результати будуть готові протягом 3 днів. Натомість в інших вітчизняних лабораторіях зразки крові немовляти відправляють за кордон, а термін виконання досліджень становить біля 30 днів, протягом яких захворювання продовжує розвиватися.

Докладніше на сайті: www.baby-screen.com.ua

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб КП “ДОПЦ зі стаціонаром” ДОР” за II квартали 2021 року

20 Сер 2021 Downloads 0

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб КП “ДОПЦ зі стаціонаром” ДОР” за II квартали 2021 року

естетична гінекологія

19 Сер 2021 Новини 0

❗️❗️❗️В консультативно-діагностичному відділенні КП «ДОПЦ зі стаціонаром» ДОР» працює ❗️❗️❗️кабінет естетичної гінекології, в якому для пацієнток доступні різні процедури з естетичної гінекології, а саме: процедура ниткового ліфтингу з використанням мезониток / prp-терапія / процедура інтимної пластики з використанням філерів / біоревіталізація інтимної ділянки.

❗️Всі процедури проводить кваліфікований лікар акушер-гінеколог вищої категорії 👍👍💪Єрмакова Оксана Олександрівна, яка закінчила сертифіковані курси з естетичної гінекології.

☝️Однією з найефективніших та найпопулярніших процедур є prp-терапія (плазмотерапія з використанням плазми, збагаченої тромбоцитами).

В цьому пості відповімо на найпопулярніші запитання стосовно цієї процедури.

☝️Що таке PRP та PRP-терапія❓

PRP (Patelet Rich Plasma) – це плазма, збагачена тромбоцитами.🩸🧫🧪💉

📌PRP-терапія – це процедура, яка виконується з дотриманням правил асептики та згідно інструкції з використання збагаченої тромбоцитами плазми. Процедура виконується з урахуванням показань та протипоказань згідно інструкції та методики використання збагаченої тромбоцитами плазми.

📌Які існують показання для проведення цієї процедури?

Показання для проведення PRP-терапії: запальні захворювання (цервіцит, сальпінгоофорит і т.д.); хронічний ендометрит і ендометріоз; атрофічні захворювання шийки матки і піхви (лейкоплакія, крауроз, ксероз, постклімактеричний зміни та ін.); витончення слизової піхви і шийки матки для швидкого і ефективного загоєння після радіохвильової коагуляції шийки матки; реабілітація після гінекологічних операцій; післяпологовий період (слабкий тонус м’язів тазового дна, наявність розривів і післяпологових швів (після епізіотомії).

📌Які існують протипоказання для проведення цієї процедури?

Протипоказання для проведення PRP-терапії: вагітність та лактація; виражена варикозна хвороба вен органів малого тазу; гостре інфекційне захворювання; цукровий діабет; загострення хронічного захворювання; інфекційне захворювання аногенітальної ділянки; онкологічне захворювання; аутоімунне захворювання; СЧВ; колагенози, схильність до розвитку гіпертрофічних (келоїдних) рубців; порушення згортання крові; алергічні реакції на речовини в складі препарату (гіалуронова кислота); анафілактичні реакції в анамнезі; психічні захворювання; вік до 18 років.

📌Як саме проводиться дана процедура?

  1. Лікар збирає скарги, анамнез у пацієнтки, проводить огляд зовнішніх статевих органів, визначається зона для естетичної корекції, яка узгоджується з пацієнткою.
  2. Пацієнтка надає інформовану згоду на проведення медичної процедури.
  3. У пацієнтки проводиться забір венозної крові з ліктьової вени за допомогою одноразового медичного шприца.
  4. Венозна кров переливається до спеціальної пробірки . З крові за допомогою центрифуги готується плазма, збагачена тромбоцитами.
  5. У медичний шприц одноразового використання набирається з пробірки тільки плазма, збагачена тромбоцитами.
  6. Зовнішні статеві органи обробляються стерильним ватними тампоном з розчином антисептика та виконується корекція визначеної інтимної зони плазмою, збагаченою тромбоцитами. За потреби пацієнтки використовується знеболення визначеної зони.
  7. Лікар надає рекомендації, яких потрібно дотримуватись після процедури, заповнює необхідну документацію.

☝️Загалом, процедура займає близько 15-20 хвилин.

📝Чекаємо на вас за адресою:місто Дніпро, вул.Космічна, 17

Дні та час прийому можна дізнатись за телефоном:

+380997405350 – реєстратура 🌈

Ви варті якісної ❤️МЕДИЦИНИ – а ми Вашої ❤️ДОВІРИ!!!

#перинатальный #космічна #консультація #діагностика #дніпро #філери #плазмоліфтінг

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї

19 Сер 2021 Видео 0

Днепропетровский Областной Перинатальный центр теперь оснащен современным аппаратом Neopuff TMRD-900

11 Сер 2021 Новини 0

У нас сегодня день подарков !!!

Этот подарок мы ждали с большим нетерпением !!!

В рамках проекта «BDayVyklyk: первое дыхание», для нашего перинатального центра, как одного из партнёрских центров «Колыбели надежды», оснащённого на базе нашего перинатального центра в рамках одноименного проекта Фонда Виктора Пинчука, был приобретен современный аппарат Neopuff TMRD-900 !!!

Инициатором и послом данного проекта выступила молодая украинка #КатеринаСадова, которая решила таким образом привлечь внимание общества к проблематике выхаживания недоношенных детей и в свой день рождения пригласила друзей и всех неравнодушных людей вместо подарков к празднику подарить первый вздох крохам, которые поспешили прийти в этот мир. И у нее все получилось !!!

Огромное спасибо !!!

FACEBOOK ОАИТН КП “ДОПЦ со стационаром ДОС

Грудне вигодовування – ключ до сталого розвитку

9 Сер 2021 Видео 0
scrollToTop