Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Alex 24 Кві 2019

0

Хто є хто: вивчаємо термінологію

Насамперед хочемо пояснити, що таке гестаційний цукровий діабет (ГЦД). Цим терміном описують порушення толерантності до глюкози різного ступеня тяжкості, яке — і це дуже важливо! — вперше виникло під час вагітності. ГЦД виявляють переважно у другій половині вагітності, на терміні 24-28 тижнів.
Також виділяють прегестаційний діабет. Це діабет 1 або 2 типу, діагностований у жінки до вагітності.

Дiзнатись бiльше…

Alex 23 Кві 2019

0

Маму охоплює буря емоцій, межуючих з крайньою мірою екстазу : радість довгожданої зустрічі, почуття задоволення від виконаної роботи, захоплення результатом своєї вагітності, вдячність чоловікові, бажання оголосити всьому світу про диво, якому Ви дали життя. І так, настає момент істини – знайомимося з новонародженим малюком.

Дiзнатись бiльше…

Alex 19 Кві 2019

0

Якщо незабаром у вашій родині очікується поповнення, то напевно ви вже не раз замислювалися про те, як пройдуть пологи. І якщо раніше жінки йшли народжувати одні, то сьогодні багатьох підтримують чоловіки. Називається це партнерськими пологами. Дізнайтеся все про це і розберіться в тонкощах такого процесу.
Партнерські пологи – це, як зрозуміло з назви, пологи з партнером. Але не завжди роль такого партнера грає чоловік. Це може бути мама, сестра чи подруга. Важливо зрозуміти, що означає партнерство.
Воно не обмежується лише присутністю ще однієї людини. В ідеалі людина повинна стати відмінним помічником для породіллі і зробити все, щоб полегшити страждання жінки. І для цього, звичайно, потрібні певні навички і знання.

Дiзнатись бiльше…

Alex 18 Кві 2019

0

У практиці лікаря нерідко зустрічаються діти і підлітки з тими чи іншими формами сексуальних відхилень. Своєчасне виявлення, правильна кваліфікація і визначення лікувально-профілактичних заходів є важливим аспектом роботи не тільки лікарів а й психолога, психотерапевта. Особлива актуальність цього питання пов’язана з характерним для сучасності прискореним формуванням структур і функцій дитячого організму, нерідко нерівномірним, з випереджаючим розвитком психосексуальної сфери, що робить підлітків особливо сприйнятливими і залежними від сексуальних проблем, значно ускладнюючи адекватне управління сексуальним потягом.

Дiзнатись бiльше…

Alex 15 Кві 2019

0

Найбільша складність для жінки при годуванні грудьми – це дезінформація і міфи

Дiзнатись бiльше…

Alex 8 Кві 2019

0

Існує кілька ступенів недоношеності дитини – від легкої, яка зазвичай не становить серйозної проблеми, до найбільшої, коли дитина народжується до 28-го тижня вагітності. Відповідно, всіх недоношених дітей можна розділити на наступні три групи.

Дiзнатись бiльше…

scrollToTop