Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

admin 26 Лис 2020

0

Рак шийки матки посідає друге місце у світі серед видів раку, найбільш поширених у жінок. За даними ВООЗ, щорічно відмічається близько 500 тис. нових випадків захворювання на 250 тис. смертельних випадків.

Дiзнатись бiльше…

admin 26 Лис 2020

0

Істміко-цервікальна недостатність — патологічний стан перешийка і шийки матки, за якого вони нездатні протистояти внутрішньоматковому тиску і утрмувати плід у порожнині матки до терміну пологів.

Дiзнатись бiльше…

admin 25 Лис 2020

0

У практиці лікаря нерідко зустрічаються діти і підлітки з тими чи іншими формами сексуальних відхилень. Своєчасне виявлення, правильна кваліфікація і визначення лікувально-профілактичних заходів є важливим аспектом роботи не тільки лікарів а й психолога, психотерапевта. Особлива актуальність цього питання пов’язана з характерним для сучасності прискореним формуванням структур і функцій дитячого організму, нерідко нерівномірним, з випереджаючим розвитком психосексуальної сфери, що робить підлітків особливо сприйнятливими і залежними від сексуальних проблем, значно ускладнюючи адекватне управління сексуальним потягом.

Дiзнатись бiльше…

admin 24 Лис 2020

0

СЬОГОДНІ ПОГОВОРИМО ПРО ЗГОРТАННЯ КРОВІ

А що ти про це знаєш ?! Ой, вибач що я на «Ти», хоча якщо тобі трохи більше 18, – звичайно на «Ви»!

Дiзнатись бiльше…

admin 24 Лис 2020

0

Що таке гистероскопия

Гістероскопія – сучасний малоінвазивний спосіб обстеження і лікування порожнини матки.

Дiзнатись бiльше…

admin 17 Лис 2020

0

Усі терміни вказують на наближення пологів, сумка з речами до пологового вже готова, залишилося тільки дочекатися цієї миті і якнайшвидше взяти на руки своє маленьке щастя.

Дiзнатись бiльше…

scrollToTop