Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

INDEX

В Консультативно-діагностичному відділенні є можливість записатись на прийом до хірурга

18 Чер 2021 Новини 0

❗️Хірургія 👍- напрямок клінічної медицини, який займається лікуванням серйозних пошкоджень на тілі людини, отриманих внаслідок травм, укусів, обмороження, падінь. У нашому відділенні до ваших послуг наданий висококваліфікований лікар-хірург 👍💪❗️❗️Донський Євген Васильович ❗️❗️

☝️Показання до консультації у лікаря-хірурга

☝️Бувають різні ситуації, після яких стає зрозуміло, що потрібне хірургічне втручання, наприклад, болюче падіння або сильний вивих під час спортивних занять. До інших причин відправитися до лікаря є гострий біль, наприклад у животі.

📌Інші показання:

 • ❗️доброякісні новоутворення шкіри (атероми, фіброми, папіломи)
 • ❗️грижі (пупкові, пахвові, стегнові)
 • ❗️опік тіла
 • ❗️наслідки хронічних захворювань
 • ❗️перелом
 • ❗️вивих
 • ❗️травми голови (варто особливо насторожитися)
 • ❗️пухлина
 • ❗️сильна температура і гострий біль
 • ❗️паразитарні хвороби
 • ❗️омертвілі ділянки шкіри
 • ❗️пороки органів життєдіяльності
 • ❗️локальний біль опорно-рухової системи

📌В яких випадках вам потрібно відвідати хірурга:

 • ☝️Якщо забій не проходить, а набряк шкіри став більше
 • ☝️Були зачеплені глибокі тканини при опіку
 • ☝️Ви відчули різкий біль при падінні
 • ☝️При хімічному ушкодженні шкіри обличчя або тіла

🙏Що раніше лікар виявить хворобу, то швидше впораємся з проблемою.Не відкладайте ❤️здоров`я на потім❗️

📝Чекаємо на вас за адресою:місто Дніпро , вул.Космічна, 17

Дні та час прийому можна дізнатись за телефоном:

+380997405350 – реєстратура 🌈

Ви варті якісної ❤️МЕДИЦИНИ-а ми Вашої ❤️ДОВІРИ!!!

перинатальный #космічна #консультація #діагностика #дніпро #хірургія

До дня медичного працівника присвячується

17 Чер 2021 Новини 0

Янголи у білих халатах. Саме так зазвичай називають медиків. Вони рятують життя та здоров’я, вгамовують біль та дарують надію.

А ось за цими дверима працюють люди, без яких також неможливо уявити перинатальний центр. Тут виходжують немовлят, що мають проблеми зі здоров’ям. Безсонні ночі, виснажлива праця – усе, кажуть, винагороджується сповна, коли виписують вже здорових малюків.

Матеріали взяті з youtube-новин 11 канала

В Україні і світі відзначають День захисту дітей

1 Чер 2021 Новини 0

Сьогодні 1 червня 2021 року у “Міжнародний День захисту дітей” до Дніпропетровського обласного Перинатального центру до привітань долучилися депутати Дніпропетровської Обласної ради.

Вони привітали жінок, що народили малюків у нашому закладі зі святом, і подарували їм перші у їхньому житті подарунки.

Це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя та щастя наших дітей.

Це свято маленьких мешканців нашої країни, чий життєвий шлях тільки починається. Кого ми повинні оберігати, вчити добру та любові до нашої землі. Вони дарують нам радість і сміх. Вони і є щастя та наше майбутнє.

Обійміть свого сина чи дочку, міцно притисніть до себе їх всіх, якщо у вас їх багато – це ж таке щастя! А якщо поруч чужа дитина, подаруйте йому частинку свого тепла і турботи,що і зробили сьогодні наші гості. Щиро дякуємо їм за турботу та увагу.

Любові, добра і благополуччя вашим родинам!

Дніпропетровський обласний перинатальний центр святкує Міжнародний День захисту дітей

28 Тра 2021 Новини 0

Всі країни світу готуються святкувати Міжнародний День захисту дітей.

Обласний перинатальний центр з любов’ю приєднується до цього свята.

Міжнародний День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі. Мета цього свята знову і знову нагадати, що діти – безцінні, їх здоров’я повинно бути захищено на всіх рівнях, бо здорова дитина – це щаслива сім’я, це майбутнє України.

Незважаючи на те, що 2021 рік обмежує нас у зустрічах, це не означає, що ми забули про наших малюків. Ми шкодуємо, що цього року 1 червня ми не зможемо зустрітися з ними та їх батьками, як завжди, у тісному, дружньому колі… Адже безпека наших маленьких випускників дорожча за все. Але медичні працівники перинатального центру знову і знову нагадують суспільству про необхідність захищати права малечі. Лікарі та медичні сестри закладу прагнуть, щоб усі діти росли здоровими, щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними батьками і громадянами своєї країни. Напередодні свята та, особливо, 1 червня 2021 року привітання дітей та сімей відбудеться в соціальних мережах, засобах масової інформації, в телефонних дзвінках!!!

Від імені працівників Дніпропетровського обласного перинатального центру ми щиро вітаємо усіх зі святом! Бажаємо добробуту у сім’ях, здоров’я та щастя вашим дітям!

Продовжуємо спілкуватися онлайн, чекаємо на фото наших маленьких і вже дорослих ранніх пташенят. Дякуємо за спогади, слова подяки в адресу кожного медичного працівника перинатального центру шановним матусям та татусям.

З повагою, колектив Перинатального центру.

Школа відповідального батьківства

13 Тра 2021 Новини 0

Школа відповідального батьківства пропонує відверті, реальні рішення щоденних проблем сім’ї під час вагітності, пологів та післяпологового періоду

Всесвітній день медичної сестри

12 Тра 2021 Новини 0

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри.

Медична сестра – одна з самих найгуманніших професій, що існують на землі. Професія медичної сестри – складна і багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Саме медична сестра витрачає найбільше свого часу на перебування біля ліжка хворого, виконуючи всі призначення лікаря, не шкодуючи теплих, підбадьорливих слів для хворого.

Недарма в народі кажуть: і тепле слово часом лікує.

Медсестра – не просто професія, це стан душі. Здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому. Помічниця, піклувальниця, ангел-охоронець. Як тільки не називають вас, шановні медсестри в найтяжчі хвилини свого життя ті, хто потребує особливої уваги й опіки і, безперечно, професіоналізму, який щохвилини стоїть на сторожі життя і здоров’я кожного пацієнта.

КП «ДОПЦ зі стаціонаром» ДОР» Вітає з міжнародним днем медсестри! Дякує за вашу дуже важливу і потрібну працю. Бажає здоров’я, успіхів, сил і гарного настрою. Нехай робота приносить задоволення, а вдома панує любов і благополуччя!

У їхніх руках – майбутнє. Завдяки їм на світ з’являються нові життя, а жінки стають матусями. Вони допомагають при пологах, підтримують та наставляють. В ці дні своє професійне свято відзначають акушерки.

Дивись відео з сайта каналу “Відкритий”:

scrollToTop