Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

ДЕНЬ ДОНОРА 02 КВIТНЯ 2019 року

admin 5 Кві 2019

0

За статистикою, кожен третій житель нашої планети потребує донорської крові. Її переливання часто необхідне жінкам із ускладненнями вагітності, дітям з тяжкою анемією, людям, що дістали важкі травми внаслідок нещасних випадків або природних катастроф, всім тим, кому призначено складні медичні процедури і хірургічні операції. Для того, щоб донорська кров була доступна завжди і скрізь, де вона необхідна, її має регулярно добровільно і безоплатно здавати достатня кількість здорових людей.

Тому вкрай важливо пропагандувати необхідність регулярної добровільної і безоплатної здачі крові. Для цієї цілі в нашому закладі 2 квітня 2019г в КЗ «ДОПЦ»ДОС спільно з КП «ДОСПК» було проведено «День донора». Прийшли до нас більше 60 чоловік. Не всі охочі змогли здати кров-частина із-за хвороби, частина за віком. Прийняли кров у 45 донорів. Участь приймали медичні працівники, співробітники закладу, молоді лікарі-інтерни, родичі хворих та інші бажаючі. Кожному донору перед процедурою та після було пропановано ароматний чай та печиво.

Ми висловлюємо подяку всім, хто добровільно і безоплатно прийшли до нас та здали свою кров, необхідну для порятунку людських життів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop