Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

17 листопада – Міжнародний день передчасно народженої дитини

admin 12 Лис 2020

0

У нас в країні їх дуже мило називають поспішайшки. Найбільш розповсюджений страх жінок в період вагітності – передчасні пологи. Дитинка може народитися раніше терміну, навіть в тих випадках, коли вагітність протікає без усяких загроз, і мати абсолютно здорова та добре себе почуває.

Проблема недоношених дітей є медико-соціальною. За статистикою, передчасні пологи є причиною майже половини всіх випадків смерті новонароджених дітей в світі. Щорічно на планеті близько 15 мільйонів дітей народжуються недоношеними, в середньому це кожна 10-та дитина з народжуваних. В нашому відділення близько 10% від загальної кількісті пологів, це передчасні пологи.

Говорять, що ці діти приходять у світ невчасно, вельми рано.

Але ж ми заперечуємо, і маємо свій погляд на це.

Ці дітки народжуються вчасно! Саме тоді, коли батькам потрібно переосмислити життя, коли слід укріпитися в любові, навчитися терпінню та послідовності, коли необхідно визначити пріоритети, коли так важливо навчитися вірити у своє дитя сильно, довірити і довіряти лікарям…

Звичайно, всі батьки дуже чекають народження дитинки, але якщо маля народжується дуже рано, то потребує лікарської допомоги та спеціального догляду. В нашому перенатальному центрі є всі умови, та новітні технології, від прийняття пологів та виходжування дітей на сучасному рівні і новітній апаратурі. Ми маємо величезний досвід ,мультидисциплінарну команду і дуже гарні результати в цьому напрямку.

Ще хочеться відмітити, що величезна кількість видатних людей народилися недоношеними і досягли неймовірних успіхів, не зважаючи на їх складний життєвий старт. Серед них Наполеон, Ісаак Ньютон і Альберт Ейнштейт, багато відомих акторів та музикантів, наприклад, легенда соул-музики Стіві Уандер, якому сліпота, пов’язана із ретинопатією недоношених не завадила здобути всесвітню відомість.

Всі повинні розуміти, що батьки недоношених дітей ні в чому не винні, і не варто панікувати та сильно турбуватися з приводу цього, а варто оточити дитинку любов’ю, турботою, постійним розвитком і вірою у те ,що все буде гаразд, а не марними тривогами.

Завідувачка 1 акушерським відділенням Савельєва Олена Альбертівна, лікар акушер-гінеколог Котенко Максим Петрович, тел. 056-756-88-08

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop