Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

2 акушерське вiддiлення Перинатального центру м.Днiпро

admin 26 Бер 2021

0

Ми пропонуємо майбутнім мамам безпечні м’які пологи в комфортній і доброзичливій обстановці.

Наш пологовий будинок оснащений найсучаснішим обладнанням. Працюючи рука об руку з колегами – висококваліфікованими фахівцями за всіма медичними напрямками – ми готові надати допомогу жінкам в найскладніших випадках. Для екстреного реагування у нас розгорнуто відділення дитячої реанімації, є відділення виходжування недоношених дітей.

Наш пологовий будинок з гордістю носить звання «Лікарня, доброзичлива до дитини»
Ми дбайливо ставимося до здоров’я жінки і її дитини. У нас використовуються найсучасніші методики допомоги породіллі, в тому числі і найбільш фізіологічні «вертикальні пологи», що дозволяє маляті з’явиться на світ без травм і сприяє швидкому відновленню мами після пологів. Наші анестезіологи індивідуально підбирають вид аналгезії і виконують її за бажанням жінки. Всі пологові зали в пологовому будинку індивідуальні, в них є все необхідне для комфорту майбутньої мами.

Ми вітаємо партнерські пологи: підтримати майбутню маму в процесі народження дитини може чоловік або близький родич.

Ми розуміємо, наскільки важливий контакт матері і дитини з перших хвилин життя, тому у нас прийнято спільне перебування мами і її малюка.

Ми хочемо, щоб спогади про пологи стали для сім’ї кращими в житті, щоб жінки приходили народжувати другу, третю, п’яту дитину до нас – в наші ПЕРШІ У ЖИТТІ дбайливі руки!

Запрошуємо на пологи до 2 акушерського відділення 😘

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop