Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

2 акушерське вiддiлення Перинатального центру м.Днiпро

admin 31 Бер 2021

0

Ми розуміємо, як важливо для мами і її малюка провести такі важливі дні в комфорті, тому зробили все, щоб у нас було затишно, і у Вас залишилися найкращі спогади про дні, проведені в Перинатальному центрі. Всі пологові палати індивідуальні, на пологах може бути присутнім близька людина (партнерські пологи в період карантину за умови здачі експрес- тесту). У післяпологовому відділенні організовано спільне перебування матері і дитини з перших хвилин і до самої виписки. Кожен співробітник готовий прийти на допомогу в будь-який час, проконсультувати і відповісти на всі питання. А ще в пологовому будинку організована Служба підтримки грудного вигодовування.

Перинатальний центр є спеціалізованою установою для ведення вагітності та пологів у жінок з екстрагенітальною патологією.

У нашому пологовому будинку широко використовуються високотехнологічні та інноваційні методи ведення вагітних на всіх етапах, з перших днів вагітності до пологів, з подальшим динамічним спостереженням за породіллею і дитиною, для надання якісної послуги. Ми зацікавлені що б від нас пацієнт йшов ыз задоволення від отримання якісної допомоги.

Чекаємо Вас на свято народження у 2 акушерському відділенні

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop