Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

2 акушерське вiддiлення Перинатального центру м.Днiпро

admin 31 Бер 2021

0

Післяпологове 2 акушерське відділення – це відділення спільного перебування матері і дитини. У післяпологовому відділенні породіллям надається кваліфікована медична допомога, є всі умови для комфортного перебування. Колектив післяпологового відділення – це команда однодумців, в якому виняткова доброзичливість, шанобливе ставлення співробітників, створюють особливо теплу атмосферу. У відділенні працює досвідчений, турботливий персонал, який допомагає жінкам легко адаптуватися до нового їх стану, полегшити догляд за новонародженим.

У відділенні є одномісні палати підвищеної комфортності і двомісні палати обладнані всім необхідним для комфортного перебування матері і дитини. Всі палати мають індивідуальний туалет, душ, оснащені спеціальними медичними ліжками для породіль, ліжечком для дитини, пеленальним столиком, із затишною домашньою обстановкою. Крім того, також “Сімейні палати”, в яких можливе знаходження батька цілодобово( за відсутності карантину). У відділенні здійснюється програма «підтримки і заохочення грудного вигодовування», «технології» правильного годування, дається інформація про переваги природного грудного вигодовування.

При недостатній кількості молока породіллям проводяться фізіотерапевтичні процедури, точковий масаж.

Щодня з породіллями проводиться навчання по догляду за новонародженим, гігієну післяпологового періоду, при необхідності може бути надана кваліфікована психологічна та юридична допомога.

Виписка після пологів проводиться на 3-ю добу, після кесаревого розтину на 5-у добу (при відсутності медичних протипоказань).

При виписці з пологового будинку даються рекомендації про можливі методи контрацепції з урахуванням характеру супутнього ектрагенітального захворювання і способу розродження.

Чекаємо Вас на пологи 😘

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop