Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Всесвітній день медичної сестри

admin 12 Тра 2021

0

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри.

Медична сестра – одна з самих найгуманніших професій, що існують на землі. Професія медичної сестри – складна і багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Саме медична сестра витрачає найбільше свого часу на перебування біля ліжка хворого, виконуючи всі призначення лікаря, не шкодуючи теплих, підбадьорливих слів для хворого.

Недарма в народі кажуть: і тепле слово часом лікує.

Медсестра – не просто професія, це стан душі. Здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому. Помічниця, піклувальниця, ангел-охоронець. Як тільки не називають вас, шановні медсестри в найтяжчі хвилини свого життя ті, хто потребує особливої уваги й опіки і, безперечно, професіоналізму, який щохвилини стоїть на сторожі життя і здоров’я кожного пацієнта.

КП «ДОПЦ зі стаціонаром» ДОР» Вітає з міжнародним днем медсестри! Дякує за вашу дуже важливу і потрібну працю. Бажає здоров’я, успіхів, сил і гарного настрою. Нехай робота приносить задоволення, а вдома панує любов і благополуччя!

У їхніх руках – майбутнє. Завдяки їм на світ з’являються нові життя, а жінки стають матусями. Вони допомагають при пологах, підтримують та наставляють. В ці дні своє професійне свято відзначають акушерки.

Дивись відео з сайта каналу “Відкритий”:

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop