Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

BABY-SCREEN Життя, народжене майбутнім

admin 12 Жов 2021

0

Медичне обстеження Baby screen

Baby screen – це клінічна лабораторна діагностика 31 спадкової хвороби обміну речовин у новонароджених, що виконується Клініко-діагностичним центром «ФАРМБІОТЕСТ» відповідно до міжнародних настанов із проведення розширеного неонатального скринінгу. Діагностика Baby screen була розроблена та надалі виконується за участі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології ім. академіка О.М. Лук’янової НАМН України, фахівців з медичної генетики ряду медичних університетів України, за підтримки Національного інституту матері і дитини (м. Варшава, Польща), а також провідних медичних дитячих центрів ряду країн ЄС.

Як проводиться обстеження?

Забір крові з п’яти дитини здійснюється у пологовому будинку на 2-3 добу після народження. Саме тому цей тест часто називають «п’яточка». Декілька крапель крові з п’яти малюка наносять на спеціальну тест-картку з фільтрувального паперу, яку відправляють до лабораторії. Ця процедура не є травматичною.
Дослідження крові виконується за допомогою високочутливого та точного методу хімічного аналізу – тандемної мас-спектрометрії.
У лабораторії «ФАРМБІОТЕСТ», яка знаходиться в Україні, результати будуть готові протягом 3 днів. Натомість в інших вітчизняних лабораторіях зразки крові немовляти відправляють за кордон, а термін виконання досліджень становить біля 30 днів, протягом яких захворювання продовжує розвиватися.

Докладніше на сайті: www.baby-screen.com.ua

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop