Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

В допомогу матусям наш безкоштовний віртуальний асистент (чат-бот)

admin 14 Гру 2020

0

❗️Зважаючи на те, що є дуже багато питань з грудного вигодовування на які, жінка, що народила дитину немає відповідей і завдяки 🦠пандемії на COVID-19, яка не дає можливості для повноцінного функціонування “🤰🏼🤷‍♀️Школи відповідального батьківства” в ЛПЗ усіх рівнів, тому ми маємо деякий інформаційний голод з приводу грудного вигодовування. На всіх соціальних мережах є велика, часто застаріла кількість інформації на цю тематику. Але, незважаючи ні на що, 🤱годуюча мати хоче отримати конкретну і швидку та професійну відповідь на питання, які ії турбують.

☝️У xxi столітті інформація набуває самих різних нових форм і дуже швидко і широко розповсюджується. Дякуючи компанії 👍👍👍“Chatbots.Studio”, а саме засновнику і співвласнику цієї компанії – 💪Сабанському Андрію в КП “ ДОПЦС зі стаціонаром “ ДОР” почала роботу найсучасніша, інформаційна програма 🤱❤️“Чат-бот -віртуальний помічник перинатального центру для матусь “, яка буде допомагати годуючим матерям знайти відповіді на питання, які їх цікавлять, розібратися в ситуаціях , які їх хвилюють в цей щасливий і часом незрозумілий момент встановлення зв’язку 🤱мати-дитина. ❗️Що ж таке Чат-бот? Частіше за всього чат-бот-спеціальна програма ,яка імітує живу людину. Вона, на відміну від оператора-людини, не їсть, не п’є і працює цілодобово. Але щоб від такого чат-бота була реальна користь треба написати текст, навчити бота розмовляти, вітатись, навчити його гарним манерам і зробити його живим. 👍Технологія таких інтерфейсів і чат -ботів тільки на початку свого шляху, але вона стрімко розвивається.

💐18.11.2020р. В Перинатальному центрі 💪Сабанський Андрій та його 💪команда презентували цей Каліфорнійський штучний інтелект з демонстрацією його можливостей. До речі, в розробці цього проекту приймали участь: 👍Захарченко Раїса Миколаївна завідувач регіонального методично- організаційного моніторингового центру з впровадження медичних програм та ініціатив та 👍Гончаренко Діана іванівна практичних психолог перинатального центру.Цей великий корабель пішов у своє плавання морями 🧠Професіоналізму та ❤️Любові до матері та дитини, а медична спільнота та матері отримали нове інформаційне джерело.

🙏Щиро дякуємо колективу компаніі “Chatbots.Studio” за те, що вони подарували нам можливість бути користувачами цього волонтерського, інноваційного проекту, а також за те , що питання грудного вигодовування і здоров`я матері та малюка такі близькі співробітникам цієї компанії.

🙏Просимо відгукнутися користувачів боту з оцінками та пропозиціями, щодо можливого вдосконалення цього проекту.

Колектив КП “ДОПЦ зі стаціанаром” ДОР”
на чолі з генеральним директором Л.І.Падалко

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop