Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Новини від НСЗУ (Національна служба здоров’я України)

admin 16 Чер 2020

0

В Україні розпочала роботу всеукраїнська цілодобова безкоштовна “гаряча лінія” підтримки батьків передчасно народжених дітей. За номером 0 800 50 70 29 тепер можна батькам отримати інформаційну та психологічну підтримку.

✅ Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, з мобільних телефонів – за тарифами мобільних операторів. Дзвінки, які потребують переадресації, будуть перенаправлені до відповідних фахівців – психологів, лікарів неонатологів, педіатрів, керівників центрів катамнестичного спостереження та реабілітації. Графік роботи погоджений з консультантами індивідуально.

✅ Основні напрямки консультування:

  • психологічна та інформаційна підтримка сім’ї;
  • основи догляду за немовлятами, грудне вигодовування, катамнестичне спостереження;
  • відслідковування наявності ліків у лікарнях https://eliky.in.ua
  • якість ліків http://likicontrol.com.ua
  • доступ до реанімації http://reanimation.in.ua
  • юридичні питання оформлення дитини та надання допомоги у випадку перинатальної втрати тощо.

Вчасно надана психологічна та інформаційна підтримка – це додаткова можливість уберегти родину, здоров’я мами та маляти.

Функціонування “гарячої лінії” має стати не лише підтримкою для батьків, але й до певної міри розвантажить медичний персонал.

Цей проєкт став можливим завдяки підтримці Міжнародного фонду “Відродження”, у партнерстві з Асоціацією неонатологів України, ТОВ «Біокодекс Україна» та іншими організаціями.

Детальніше про роботу “гарячої лінії” можна дізнатися за посиланням: “Ранні пташки“.

Замовити друковані матеріали щодо функціонування “гарячої лінії” для розміщення у відділенннях можна за електронною адресою: ranniptashky@gmail.com.

Нагадаємо, медичну допомогу новонародженим у складних неонатальних випадках визначено пріоритетною послугою у Програмі медгарантій. Це означає, що вона є безоплатною для родин передчасно народженого та/або хворого немовля, а медичний заклад отримає від НСЗУ кошти за підвищеним тарифом – від 29,6 тис. грн до 98,5 тис. грн. Це – найвищий тариф Програми медгарантій на 2020 рік.

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop