Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Нова традиція на святкування дня міста

admin 21 Вер 2020

0

В суботу 12 вересня наш Дніпро святкував день міста. З приводу цього, Дніпропетровська обласна Рада та громадська організація Women Plus (посилання на https://womenplus.com.ua/) у цьому році започаткували традицію вітати всіх новонароджених, які народились у день міста в перинатальному центрі, незалежно від місця проживання батьків, адже у цих діточок у свідоцтвах про народження буде вказано “м.Дніпро”.

В понеділок 14.09.20, в нашому центрі представники цієї громадської організації вручили матусям памперси, пелюшки, серветки – все, що знадобиться у перші дні життя їх діточок. “Хай малюки та їх батьки будуть здоровими й щасливими, а медичні працівники – захищеними й впевненими у своєму майбутньому!” (посилання на https://womenplus.com.ua/news/podarunki-maljukam-narodzhenim-u-den-mista/).

Також, в понеділок, новонароджених містян у нашому центрі привітала подарунками на згадку Соборна районна рада у м.Дніпрі.

Продовжуючи гарну багаторічну традицію новонароджених дніпрян привітал і мер міста Філатов Б.А. Вже котрий рік родини, в яких народились дітки у день міста, отримають від міського голови грошові сертифікати. У цьому році в нашому центрі 6 матусь отримали такі сертифікати по 8,5 тис.грн кожна!

Крім того, ці родини привітали і журналисти 34 телеканалу: https://youtu.be/2-zwnCdRUEU

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop