Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Відділення гіпербаричної оксигенації КП «ДОПЦ зі стаціонаром» ДОР розташоване та працює на базі перинатального центру з 1992 року

admin 16 Лип 2021

0

Єдине відділення в місті до якого без перешкод можуть прийти вагітні, породіллі, роділлі , які народжували шляхом кесаревого розтину, пацієнти перед та після оперативних втручань, діти та підлітки після оперативних втручань, а, також, хворі з гінекологічною патологією та терапевтичними захворюваннями.

Ґіпербарична оксигенація- допоміжний метод,який збільшує сумарний ефект лікування. В результаті відбувається більш повне відновлення втрачених функцій органів та систем в організмі.

Під час сеансу кількість кисню в крові людини зростає в декілька разів,полег шуючи перехід кисню у клітину та засвоєння його. Відновлюється метаболізм клітин, збільшується кількість виробленої енергії.

90% життєвої енергії людський організм отримує,використовуючи молекуляр ний кисень. Кисень активно включається в метаболічні процеси,сприяє обміну речовин в уражених органах та перешкоджає розвитку кисневого дефіциту.

При деяких захворюваннях патологічні процеси призводять до порушення доставки кисню в тканини і для цього треба посилити кровообіг в пошкод женому органі для відновлення нормального протікання обмінних процесів.

Відомо,що в звичних умовах атмосферного тиску в крові розчиняється мізерно мало кисню. Дихання киснем під тиском підвищує вміст розчиненого кисню та насичення ним гемоглобіну.

Питання1: Чи використовується метод ГБО з профілактичною метою?

Відповідь: Так. ҐБО використовується з метою попередження загострень,про довження періоду ремісії при хронічних захворюваннях, зміцненню імуніте ту,підвищення адаптації до умов зовнішнього середовища, підвищення життєздатності, енергії та бадьорості.

Питання 2: Чи можна отримувати процедуру ҐБО амбулаторним пацієнтам?

Відповідь: Так. Для консультацій з цих питань та призначень процедури ҐБО можна звертатись у поліклініку перинатального центру та безпосередньо до відділення ҐБО, яке розташовано на 5 поперсі блоку А перинатального центру.

Чекаємо вас у нашому перинатальному центрі.

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop