Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Як вибрати лікаря для проведення УЗД під час вагітності⁉️

admin 2 Кві 2021

0

☝️Головна вимога до лікаря, який проводить УЗД – його професіоналізм. Дослідження повинно бути проведено правильно, а його результати – точними до міліметра.

❤️Уявіть плодик розміром близько 7 сантиметрів. Звичайній людині на УЗ апараті він швидше нагадує просто плямочку. Завдання лікаря – провести вимірювання ряду параметрів на цій «плямочці». Наприклад, виміряти кістку носа майбутнього малюка. І в такій делікатній роботі не повинно бути права на помилку.

☝️Саме тому УЗД вагітних вимагає контролю якості. У більшості країн цей контроль здійснює 🏆Міжнародний Фонд медицини плода (The Fetal Medicine Foundation – FMF) Англія.

☝️Він не є обов’язковим. Але якщо лікар хоче підтвердити свій 💪професіоналізм, він повинен пройти сертифікацію від FMF. Тобто здати іспит на вірність вимірювання ряду параметрів плода. На цьому контроль не закінчується. 🏵Сертифікований лікар щорічно проходить аудит. Якщо перевірка вказує на якісь неточності в роботі фахівця, йому дають кілька місяців на виправлення помилок.
☝️Звісно, проходять цю сертифікацію не всі. Хтось просто не вважає за потрібне, хтось виконує вимірювання невірно, недостатньо точно. Тому лікарів, які можуть підтвердити свій професіоналізм на такому високому рівні – одиниці.

☝️Дізнатися їх імена можна на сайті FMF. Якщо знайдете в списку свого фахівця – будьте впевнені, він робить УЗД за найостаннішими критеріям світової діагностики ультразвуку, а головне, з найточнішим результатом.

👍Незважаючи на дуже короткий список сертифікованих FMF спеціалістів УЗД в Україні, Консультативно-діагностичне відділення має такого ❗️❗️❗️

💪🏆ЛАЙЛО ДМИТРО ІГОРОВИЧ гарантує правильне і точне проведення ультразвукового дослідження❗️

📝Чекаємо вас за адресою: місто Дніпро, вул.Космічна, 17

Дні та час прийому можна дізнатись за телефоном:

+380997405350 – реєстратура 🌈

Ви гідні якісної ❤️МЕДИЦИНИ-а ми Вашої ❤️ДОВІРИ!!!

космічна #дніпро #консультація #діагностика #узд

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop