Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Новини від КДВ

admin 17 Лис 2020

0

❗️❗️❗️Проблеми з організмом можуть виникнути в будь-яких ситуаціях. Не кожен знає, що сталося і яке захворювання починає розвиватися. 🤷‍♀️

📌У цій ситуації професійну допомогу може надати 👩🏻‍⚕️🩺📝терапевт КУДРЯВЦЕВА Олександра Михайлівна, яка проведе огляд, порадить необхідні аналізи і встановить діагноз.

📌Іноді точний діагноз не вдається встановити. У цій ситуації терапевт відправляє пацієнта до вузькоспеціалізованого лікаря – гастроентеролога, хірурга, гінеколога, окуліста тощо.
📌Терапевт – це перший помічник пацієнта. Цей лікар допоможе зрозуміти, що відбувається з людиною та її організмом.

📌Симптоми звернення до терапевта

Будь-яке нездужання – це перша причина звернення до лікаря. Комплексна консультація терапевта в ❗️Консультативно-діагностичному відділенні ❗️може надаватися в будь-якій ситуації і часто такими ситуаціями є:

☝️високий тиск,

☝️гіпертонічний криз,

☝️болі в серці;

☝️болі в животі,

☝️гастрит,

☝️загострення виразкової хвороби,

☝️отруєння;

☝️ревматизм,

☝️радикуліт,

☝️болі в ногах, спині або руках;

☝️бронхіт,

☝️грип, ГРЗ, пневмонія.

📌Професійний лікар попередньо формує анамнез, ґрунтуючись на симптомах і скаргах пацієнта. 💉Обов’язково призначає основні клінічні аналізи. Нерідко проводиться повне обстеження з проходженням УЗД і зчитуванням кардіограми.

Після здачі аналізів і появи повної картини щодо захворювання, терапевт або сам 💊починає лікування, або передає пацієнта вузькоспеціалізованому спеціалісту.

📌👍Успіх і якість лікування залежить тільки від постановки правильного діагнозу. Багато що залежить і від самого пацієнта. Він повинен дотримуватися дієти, пам’ятати про рекомендації лікарів, а також берегти себе в зимовий період. Все це дозволить зберегти здоров’я і виключити будь-які непередбачені захворювання.❤️😉

☝️Звертайтесь за адресою: місто Дніпро вул.Космічна, 17

☝️Дні та час прийому можна дізнатись за телефоном:

+380971491646 – реєстратура🌈

Ви гідні якісноі ❤️МЕДИЦИНИ- а ми Вашоі ❤️ДОВІРИ!!!
#перинатальний #космічна #консультація #діагностика

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop