Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр
ми радi, що Ви з нами !
Жіноче здоров’я треба тримати на постійному контролі – стверджують спеціалісти Консультативно-діагностичного відділення Дніпропетровського Обласного Перинатального Центру.
На першому місці у структурі гінекологічних захворювань знаходяться запальні захворювання жіночих статевих органів. Після цього йдуть порушення менструальних функцій, пухлинні процеси, міоми матки, кісти яєчників. Дуже часто зараз зустрічаються захворювання шийки матки, вони «помолоділи»: дисплазії, ерозії, запальні захворювання.
Захворювання шийки матки – це одна з найпоширеніших патологій у жінок різного віку, які тривалий час не мають клінічних проявлень.Тому важливо звертатись до лікаря не тільки з наявністю скарг але і з метою профілактичного дослідження. Профілактичний огляд достатньо проходити 1раз на рік ( не залежно від віку).
Захворювання шийки матки розподіляються на:
Причиною таких патологій можуть бути:
Для діагностики стану шийки матки використовують:
Кольпоскопія – це обстеження шийки матки за допомогою спеціального приладу – копьпоскопу. Кабінет патології шийки матки нашого відділення оснащено відеокольпоскопом з можливістю виведення зображення на монітор та веденням відеоархіву. Попри розповсюджений міф, процедура є абсолютно безболісною і займає відносно небагато часу.
Кольпоскопія проводиться для профілактики та раннього виявлення патологій шийки матки. Також лікар-гінеколог проводить дану процедуру, якщо:
виявлено атипові клітини в мазку на цитологію;
Кольпоскопія шийки матки використовується для виявлення наступних патологій жіночих репродуктивних органів: ерозія шийки матки, цервіцит, дисплазія шийки, рак шийки матки, лейкоплакія, кондиломи.
Як підготуватись до кольпоскопії?
Спеціально готуватись до процедури не потрібно. Єдина рекомендація – утриматись від сексу за 2-3 дні до відвідування гінеколога та тимчасово перестати приймати вагінальні таблетки, використовувати спринцювання та тампони. Все це може вплинути на мікрофлору піхви і спотворити результати обстеження. Проходити обстеження бажано одразу після закінчення критичних днів. З цим дослідженням ми зможемо виявити хворобу на самих ранніх етапах іі розвитку, коли іі вилікувати можливо з найменшими ускладненнями та наслідками для ВАС жінок і ВАШИХ близьких.
У відділенні відкритий запис до кабінету патології шийки матки, який оснащено сучасним медичним обладнанням. В кабінеті з 8.30 до 13.30 (понеділок, вівторок, середа, четвер та п’ятниця) працює досвічений лікар вищої категорії Самотуга Тетяна Вячеславівнана.
Адреса: м.Дніпро, вул.Космічна,17
Запис за телефонами:
+38 097 149 16 46 – реєстратура консультативно-діагностичного відділення
+38 099 740 53 50 – кабінет патології шийки матки
Попередній запис:
Залишити відповідь