Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Кабінети УЗД

admin 24 Бер 2021

0

Як що ВИ 🙏у пошуках 🤷‍♀️сучасного і якісного обстеження 🧠судин головного мозку, ❤️серця та 🩺дихання – ВАМ до нас!!! 👍👍👍

Кабінет функціональноі діагностики до Ваших послуг!!! ❤️❤️❤️

☝️Функціональна діагностика — це комплекс неінвазійних методів, тобто таких, які не порушують 🩸💉шкірні покриви. Така діагностика допомагає оцінити функціональні можливості органів пацієнта. ☝️Функціональна діагностика підходить абсолютно всім, незалежно від віку та наявності захворювань, навіть 👫дітям і вагітним🤰🏼. Її використовують для виявлення патологій на ранніх стадіях, для виключення захворювань при постановці діагнозу, а також для контролю процесу лікування.

☝️Дослідження проводять висококваліфіковані спеціалісти з багатовіковим досвідом роботи у лікувальному закладі – 👍Шевченко Нелі Шаміліівна та 👍Зубко Ірина Миколаївна.

У нас проводять такі дослідження 🔥🔥🔥:

☝️Електрокардіографія (ЕКГ). Призначається як при вже виявлених патологій, так і для профілактики захворювань серця. Вимірює основні функції серця в стані спокою.

☝️Добовий моніторинг артеріального тиску. Використовується переважно для діагностики гіпертонічної хвороби та артеріальної гіпертензії. Пацієнт протягом доби носить спеціальний апарат, який через задані інтервали вимірює тиск і суміжні показники, записує і аналізує їх в динаміці. Таким чином фіксується час, коли тиск підвищується або знижується, величина коливань і інші показники.

☝️Добовий (холтерівське) моніторування ЕКГ. На відміну від звичайної кардіограми, яка показує роботу серця в стані спокою, холтерівський моніторинг відслідковує серцеву активність поки пацієнт займається своїми справами, тобто при звичайній щоденній навантаженності людини. На пояс пацієнта кріпиться портативний реєстратор ЕКГ з електродами-липучками на грудях, який відстежує роботу серця і фіксує необхідні дані.

☝️Ехокардіографія (УЗД серця) – метод ультразвукової діагностики, що дозволяє оцінити структуру і функцію серця. Спрямований на дослідження морфологічних і функціональних змін серця і його клапанного апарату. УЗД застосовується під час обстеження пацієнтів з підозрою на захворювання серця (вроджені вади, набуті вади серця (гіпертонічна хвороба, постінфарктний кардіосклероз, інфекційний ендокардит, пухлини та інші).

☝️УЗД судин голови і шиї (транскраніальних та екстракраніальних), допплер судин верхніх і нижніх кінцівок.
Допплер судин шиї та голови дозволяє виявити захворювання сонних і хребетних артерій, в тому числі їх аномалії розвитку, використовується для оцінки його кровообігу в судинах мозку. Сканування артерій нижніх кінцівок, як і сканування вен, дає фахівцеві розгорнуту картину стану судин. Воно не тільки відображає наявність порушень кровотоку, але і пояснює їх причину.

☝️Спірографія (дослідження функції зовнішнього дихання). Вимірювання зміни обсягу легень при диханні. Метод використовується переважно при захворюваннях легенів і бронхів, а також для профілактики.

☝️Електроенцефалографія. Вивчення активності нервової системи і роботи мозку; виявлення їх патологій. На голову пацієнтові одягають спеціальний шолом з присосками, який фіксує активність мозку і передає дані на монітор.

☝️Фетальне моніторування🤗 “Бебі-Кард”
Дана методика заснована на пасивному (не ультразвуковому) способі отримання даних КТГ, шляхом зчитування електричних сигналів з абдомінальної поверхні вагітної жінки, при якій вимірюються наступні параметри серцевої діяльності 🤰🏼❤️🤱ПЛОДА і МАТЕРІ.

☝️Чекаємо Вас за адресою :

Місто Дніпро, вул. Космічна, 17

Дні та час прийому можна дізнатись за телефоном:

+38 097 149 16 46 – реєстратура 🌈🌈🌈

Ви гідні якісноі ❤️МЕДИЦИНИ – а ми Вашоі ❤️ДОВІРИ!!!

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop