Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Гемолітична хвороба новонароджених

admin 22 Бер 2019

0

Гемолітична хвороба немовлят до теперішнього часу залишається дуже актуальною темою і являє собою значний науковий і практичний інтерес. В Перинатальному центрі у відділенні для новонародженних ця хвороба зустрічається досить часто і лікарі- неонатологи відділення новонародженних кваліфіковано надають допомогу немовлятам, матері яких мають першу групу, або резус- негативний фактор крові.

Великою перевагою е те, що немовля може знаходитись з мамою в палаті сумісного перебування, де йому буде надана сучасна, кваліфікована допомога, де він буде обстеженний та отримувати лікування.

Задача лікаря- неонатолога при підозрі у дитини гемолітичної хвороби, підтвердити або спростувати цей діагноз. Лабораторія працює ділодобово, в дуже короткий термін надає всі необхідні аналізи, при отриманні яких починається лікування- фототерапія на ранніх термінах, яка дозволяє попередити необхідність в подальшому проведенні замінного переливання крові.

У відділенні в наявності апарат для транскутанного ( через шкіру) вимірювання рівня білірубіну в крові, що дозволяє значно знизити кількість важких інвазивних втручань.

За останній рік у відділенні було зареєстрованно 25 дітей з гемолітичною хворобою по АВО, та 7 дітей з гемолітичною хворобою по резус фактору. Всі вони проліковані і виписані додому.

Для фототерапії найбільш ефективні спеціальні блакитні лампи з піком вихідної потужності на довжині 425-475 мм. Фототерапія припиняється коли рівень білірубіну досить низький, щоб зняти загрозу токсичної дії білірубіну і коли дитина вже досить доросла щоб самостійно справлятися з білірубіновим навантаженням.

Чекаємо вас у Перинатальному центрі !!!

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop