Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Новини вiд ВАІТ гінекологічного стаціонару

admin 19 Бер 2019

0

Лікарі ВАІТ гінекологічного стаціонару забезпечують ефективне знеболення та інтенсивну терапію в умовах максимальної безпеки для пацієнтів.

Анестезіологічні методики та післяопераційний моніторинг здійснюються за допомогою сучасної наркозно-дихальної та слідкуючої апаратури. Співробітники відділення проводять анестезіологічні методики любого ступеню складності.

Лікарі відділення систематично беруть участь у регіональних, всеукраїнських, міжнародних конференціях, симпозіумах та мастер-класах; займаються науково-дослідною роботою з наступною публікацією результатів у вітчизняних виданнях.

Анестезіологічна служба забезпечує психологічний та фізичний комфорт під час операції, комплексно захищає організм пацієнта від стреса, що викликає оперативне втручання, відслідковує та своєчасно попереджає порушення життєво важливих функцій органів та систем, здійснює післяопераційний моніторинг та інтенсивну терапію. Так за минулий рік анестезіологами відділення було проведено близько 3000 знеболень оперативних втручань.

Провідне місце серед методик знеболення займає регіональна анестезія (спінальна, епідуральна, комбінована). За бажанням пацієнтки або за показаннями здійснюється знеболення пологів методом подовженої епідуральної аналгезії зі застосуванням сучасних препаратів, що дозволяє жінці народжувати в комфортних умовах.

Загальна анестезія здійснюється ендотрахеальним методом з використанням сучасного інгаляційного анестетика (севорана), що забезпечує пацієнткам раннє пробудження та мінімізує побічні ефекти.

За минулий рік у відділенні перебували на лікуванні 721 пацієнтки, велика частина з яких була з супутньою патологією та пацієнтки похилого віку.

Всі пацієнтки стаціонару залишають позитивні відгуки на адресу анестезіологічної служби.

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop