Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Профілактика – краще ніж лікування

admin 1 Гру 2020

0

Неможливо уявити сучасне акушерство без різноманітних моделей ризику: ризик передчасних пологів, ризик тромбозу під час вагітності або після пологів , ризик кровотечі, розвитку преєклампсії та багато інших.

Досить часто пацієнтки запитують у лікаря: “для чого це потрібно і що це означає?”

Ризик – це поєднання ймовірності і наслідків настання несприятливих подій.

Тобто у кожного з нас є якісь особливості ( вік, стать, супутні захворювання, дані лабораторних, інструментальних та додаткових методів обстеження), які можуть призвести до негативних наслідків. В нашому відділенні саме за допомогою моделі індивідуального розрахунку ризиків можливо виділити пацієнток з високою ймовірністю розвитку ускладнень під час вагітності та своєчасно розпочати профілактичні заходи.

Деякі найбільш важливі та небезпечні своїми наслідками захворювання можливо прогнозувати ще у першому триместрі вагітності. Найбільш значимі це:

  1. затримка розвитку плоду;
  2. прееклампсія.

Саме цим і займаються лікарі нашого відділення.

За допомогою різноманітних калькуляторів (які основані на досить великих і потужних клінічних дослідженнях за усіма стандартами доказової медицини) лікарі виділяють серед багатьох пацієнток групи високого ризику та призначають профілактичне лікування.

Особливу увагу ми приділяємо пацієнткам з високою імовірністю розвитку плацентарних ускладнень (прееклампсія, затримка розвитку плоду, плацентарна дисфункція), бо саме вони можуть призвести до загибелі як матері так і дитини.

Завдяки висококваліфікованим та досвідченим лікарям нашого відділення наші пацієнтки мають можливість отримати своєчасну профілактику та лікування найбільш небезпечних станів, які можуть призвести до негативних наслідків.

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop