Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Новини перинатального центру

admin 4 Кві 2019

0

Шановні колеги!

3 квітня 2019 року ми урочисто провели Фесенко Володимира Васильовича, який працює у КЗ «ДОПЦ зі стаціонаром «ДОР» на посаді електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Дана подія – завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Цього теплого весняного дня щоб провести Володимира в залі зібралися колеги, друзі, він через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Ми бажаємо міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілим і
здоровим повернутися додому, і на роботу до нашого Дніпропетровського обласного Перинатального центру.

Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед Вами Володимире не легке випробування, але саме армія допоможе Вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування в Вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. Ми впевнені, що перебування в армії надасть Вам Володимире, впевненості, мужності та підвищення фізичного стану. Нехай той час, який Ви проведете на службі, не пройде для Вас марно!

Бажаємо Вам, щоб Ви неодмінно збагатились новими знаннями і обов’язково новими друзями!

На згадку про цю хвилюючу мить зроблені колективні фото.

1
2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop