Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Дніпропетровський обласний перинатальний центр святкує Міжнародний День захисту дітей

admin 28 Тра 2021

0

Всі країни світу готуються святкувати Міжнародний День захисту дітей.

Обласний перинатальний центр з любов’ю приєднується до цього свята.

Міжнародний День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі. Мета цього свята знову і знову нагадати, що діти – безцінні, їх здоров’я повинно бути захищено на всіх рівнях, бо здорова дитина – це щаслива сім’я, це майбутнє України.

Незважаючи на те, що 2021 рік обмежує нас у зустрічах, це не означає, що ми забули про наших малюків. Ми шкодуємо, що цього року 1 червня ми не зможемо зустрітися з ними та їх батьками, як завжди, у тісному, дружньому колі… Адже безпека наших маленьких випускників дорожча за все. Але медичні працівники перинатального центру знову і знову нагадують суспільству про необхідність захищати права малечі. Лікарі та медичні сестри закладу прагнуть, щоб усі діти росли здоровими, щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними батьками і громадянами своєї країни. Напередодні свята та, особливо, 1 червня 2021 року привітання дітей та сімей відбудеться в соціальних мережах, засобах масової інформації, в телефонних дзвінках!!!

Від імені працівників Дніпропетровського обласного перинатального центру ми щиро вітаємо усіх зі святом! Бажаємо добробуту у сім’ях, здоров’я та щастя вашим дітям!

Продовжуємо спілкуватися онлайн, чекаємо на фото наших маленьких і вже дорослих ранніх пташенят. Дякуємо за спогади, слова подяки в адресу кожного медичного працівника перинатального центру шановним матусям та татусям.

З повагою, колектив Перинатального центру.

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop