Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Новини телемедицини

admin 30 Тра 2018

0

З квітня 2016р в обласному перинатальному центрі працює кабінет телемедицини.

Відтепер кращі спеціалісти центру зможуть консультувати колег та пацієнтів з районів і міст регіону щодо лікування складних випадків захворювання.

Вже за півроку було проведено 16 телемедичних консультацій вагітних жінок.

Ці консультації можливі за допомогою сучасного медичного обладнання, яке власно закупила Обласна влада для перинатального центру, а саме:

електрокардіограф, комп`ютерний електроенцефалограф, діагностичний спірометричний комплекс, добовий монітор ЕКГ, спеціалізоване автоматичне комп`ютерне робоче місце та інше необхідне обладнання.

Щоденно у кабінеті телемедицини обслуговуються до двадцяти п’яти пацієнтів при наявності лікаря функціональної діагностики та медсестри кабінету телемедицини.

Робота кабінету розписана на півмісяця вперед. Тепер пацієнтам перинатального центру не треба звертатися до інших лікувальних закладів, щоб лікувати супутні захворювання.

Діагностика внутрішньоутробних патологій плода, різноманітні гіпертонії, клапанна патологія серця, відхилення у його роботі – ці та інші розлади виявляють і корегують у кабінеті телемедицини. Звичайно, у разі виявлення серйозної патології, яка, наприклад, потребує негайного оперативного втручання, пацієнт направляється до профільних медичних закладів.

Дванадцятиканальний електрокардіограф дозволяє реєстрацію та дослідження електричних полів, що утворюються при роботі серця. Електрокардіографія являє собою відносно недорогий, але цінний метод електрофізіологічної інструментальної діагностики в кардіології.

Добове моніторування електрокардіосигналів дозволяє оцінити зміну діяльності серця в умовах звичайної активності пацієнта: реакцію серця і судин на фізичне та емоційне навантаження, стан серця під час сну, перепади ритму і провідності серця протягом доби. Також – виявити епізоди больової і безбольової ішемії міокарда, аритмію, уточнити причину синкопальних станів.

Також тут застосовують спірометрію – простий, неінвазивний і недорогий метод діагностики і оцінки поширених захворювань респіраторного тракту, що дозволяє об’єктивно виміряти легеневу функцію.

Тепер пацієнтам доступний і метод дослідження головного мозку, заснований на реєстрації його електричних потенціалів – електроенцефалографія.

Можна скористатися і фетальним антенатальним монітором – Бебі – Кард.

Він призначений для спостереження за станом плоду і матері та використовує пасивний спосіб отримання даних КТГ шляхом зчитування електричних сигналів з абдомінальної поверхні вагітної жінки.

Фахівці перинатального центру та кабінету телемедицини завжди чекають на Вас і раді допомогти у вирішенні питань, стосовно Вашого здоров’я.

Лікар функціональної діагностики та телемедицини
Шевченко Н.Ш.

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop