Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Нова методика обстеження чоловіків

admin 17 Тра 2018

0

Нова методика обстеження чоловіків при подружньому безплідді Вперше у Дніпропетровській області в Центрі планування сім’ї КЗ «Дніпропетровського обласного перинатального центру» ДОР впроваджена методика визначення кількості цинку в еякуляті.

Репродуктивна функція людини – найбільш тонка і незахищена.

Інтерес до проблем чоловічого безпліддя зумовлений високою частотою порушення репродуктивної функції у чоловіків, що становить 40-50% у подружньому безплідді.

Безпліддя у чоловіків виникає у результаті різних патологічних процесів в організмі, які здійснюють негативний вплив на внутрішні органи, ендокринні залози, центральну нервову систему та статеві органи.

Важливим методом оцінки функціонального стану статевих залоз та фертильності чоловіків є дослідження еякуляту (визначення якості сперми).

Лабораторія Центра планування сім’ї КЗ «Дніпропетровського обласного перинатального центру» ДОР проводить обстеження сперми чоловіків і вперше у Дніпропетровській області впровадила методику визначення кількості цинку в еякуляті з 2017року.

Цинк відіграє важливу роль в якості, кількості та рухливості сперматозоїдів в еякуляті.

При запальних процесах передміхурової залози відбувається зниження кількості цинку, що призводить до порушень функціональних можливостей статевих залоз чоловіків.

При лікуванні пацієнтів препаратами цинку відбувається збільшення кількості сперматозоїдів і поліпшується їх активність.

Лабораторією ЦПС було обстежено у 2017 р. 52 чоловіки, з них у 30% показники кількості цинку були нижчі норми.

Лікування препаратами цинку пройшло 10 чоловіків. При повторному обстеженні після лікування препаратами цинку, відбулося покращення функціональних можливостей еякуляту (підвищилась кількість та рухливість сперматозоїдів).

Таким чином, визначення цинку в еякуляті є важливим діагностичним критерієм та призводить до покращення лікування чоловічого безпліддя.

Запрошуємо подружні пари з репродуктивними проблемами на обстеження і лікування:

Наша адреса: м. Дніпро, вул. Космічна, 17, Центр планування сім’ї, КЗ “Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром” ДОР.

телефон реєстратури ЦПС: +38 056 713-64-07
e-mail: cps.rch@gmail.com
сайт: www.cps.org.ua

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop