Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Відділення медицини плода та патології ранніх термінів вагітності

admin 24 Лис 2020

0

На базі Дніпропетровського обласного перинатального центру працює єдине в області відділення медицини плода та патології ранніх термінів вагітності.

3 поверх гінекологічного корпуса

Відділення спеціалізується на лікуванні вагітних жінок та внутрішньоутробних пацієнтів. Тут проходять курс лікування та отримують висококваліфіковану допомогу жінки які мають ускладнення та проблеми під час вагітності. І звичайно, вони, як кожна жінка мріють відчути радість материнства.

Слід зазначити, що протягом останніх років значно покращилися медичні технології і знання, що дозволяє діагностувати багато ускладнень вагітності і захворювань на ранніх термінах. Можливість раннього визначення факторів ризику на самій ранній стадії вагітності дозволяє своєчасно почати профілактику і навіть, в разі необхідності, ефективне лікування. У відділенні ми дотримуємося нової концепції, що включає в себе фокус уваги на найбільш ранніх тижнях вагітності для виявлення високого ризику пренатальних ускладнень. Цей ризик щільно контролюється протягом всієї вагітності.

Загроза викидню, ІЦН, звичайне невиношування, багатоплідна вагітність, вагітність після допоміжних репродуктивних техлонологій, вагітні жінки після різноманітних хірургічних втручань, і це лише невеликий перелік тих патологій з якими лікарі відділення медицини плода працюють кожного дня.

Лікарі відділення також займаються оперативною гінекологією та допомогою під час пологів. Все це дає можливість жінкам провести свою вагітність від початку до моменту народження дитини під наглядом одного лікаря.

«Легких» пацієнтів в цьому відділенні не буває – всі вони потребують висококваліфікованої медичної допомоги, і саме ми готові їм у цьому допомогти. Перебуваючи у нашій клініці пацієнт буде постійно знаходитися під чуйним наглядом справжніх фахівців. Довірте свою довгоочікувану вагітність експертам з великим досвідом. Ми цінуємо ваше здоров’я і вашого малюка. Турботливе спостереження, сучасна діагностика та багаторічний досвід спеціалістів забезпечать здоров’я вам та вашій майбутній дитині.

Схожі категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scrollToTop