Дніпропетровський обласний
Перинатальний центр

ми радi, що Ви з нами !

Дніпропетровський обласний перинатальний центр

Захарченко Людмила Гумарiвна

Заступник головного лікаря з медичної частини

експерт головної акредитаційної комісії МОЗ України

Освіта

У 1978 році закінчила Дніпропетровський медичний інститут, спеціальність – лікувальна справа, кваліфікація – лікар.

Має вищу кваліфікаційну категорію з організації і управління охороною здоров’я та вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».

З 2009 року являється експертом головної акредитаційної комісії МОЗ України яка здійснює акредитацію закладів охорони здоров’я всій України.

Професійний досвід

З листопаду 2003 року по теперішній час працює на посаді заступника головного лікаря з медичної частини КЗ «ДОПЦ зі стаціонаром» ДОР».

За час роботи показала себе висококваліфікованим спеціалістом, досвідченим та ініціативним організатором.

Має великий практичний досвід, постійно підвищує свою професійну кваліфікацію. Вміє планувати та організовувати роботу підлеглих та свій робочий час.

Сприяє впровадженню нових методів лікування та методик надання акушерсько-гінекологічної допомоги жінкам м.Дніпра, області та в роботі КЗ «ДОПЦ зі стаціонаром» ДОР» сучасні наукові досягнення та передовий досвід щодо діагностики, лікування захворювань у вагітних, роділь, породіль, новонароджених, гінекологічних хворих, дівчаток підлітків.

Наукова робота

Являється співавтором науково-практичних праць, в яких відображалась обґрунтованість ведення вагітних та роділь з високим материнським та перинатальним ризиком.

Нагороди

За старанне відношення до своїх професійних обов’язків та удосконалення професійних якостей нагороджена подяками та почесними грамотами КЗ «ДОПЦ зі стаціонаром» ДОР».

Нагороджена Почесною грамотою Департамента Охорони Здоров’я, Почесною грамотою Дніпропетровської облдержадміністрації, нагороджена пам’ятною медаллю Дніпропетровським міським головою, Почесною відзнакою губернатором Дніпропетровської області, Почесною грамотою МОЗ України.

scrollToTop